Rol Oyunu

Hard West 2’nin yeni fragmanı ve çıkış tarihi söylentileri ortaya çıktı

CreativeForge Games, Hard West 2 için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı ve resmi olarak onaylanmasa da çıkış tarihinin sadece birkaç ay uzakta olduğuna dair söylentiler var. Hard West, gözlerden uzak şekilde geliştirildi ve şimdiye kadar yapılmış en karmaşık sıra tabanlı RPG olmasa da, ayarı ve anlatımı, başlı başına bir satış noktası olan oldukça benzersiz bir atmosfer sunuyor. Bu nedenle oyun, reklamlara müstehcen miktarda para harcamak zorunda kalmadan bile sadık bir hayran kitlesi buldu.

Şimdi, Hard West 2, 12 Mayıs 2022’de çıkışının planlandığına dair söylentilere konu oluyor. Bu tarih resmi olarak teyit edilmedi, ancak mümkün görünüyor.

Her neyse, yeni fragman bize kontrol edeceğimiz ekiple birlikte bir hikaye sunuyor. Gin Carter adında bir silahşör, Flynn adında gizli ve hareketli bir karakter ve Laughing Deer adında bir Kızılderili’den oluşur. Müfrezenin dördüncü üyesi Old Man Bill olarak adlandırılır ve Wild Bill Hickok ile bariz bir benzerlik taşır.

Steam sayfasının henüz bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, gün ve yaş için oldukça mütevazı olan sistem gereksinimlerine sahip. Daha eski makineler bile, günün en iyi donanımlarına sahip olmamasına rağmen önerilen ayarları karşılamaktadır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sniper Elite 5 çıkış tarihi doğrulandı