Hayatta Kalma

Hayatta kalma oyunu Sons of the Forest Ekim’e ertelendi

Sons of the Forest, hayatta kalma oyunu hayranları için gizlice yılın en çok beklenen oyunlarından biri oldu. Ancak Sons of the Forest, Ekim 2022’ye ertelendiğinden onu oynamak için biraz daha beklemeniz gerekecek. Endnight Games, Twitter’da yayınlanan bir duyuruda, oyunun orijinal 20 Mayıs 2022 çıkış tarihinin “aşırı iddialı” olduğunu söyledi. Ve “hayatta kalma oyunlarında bir sonraki adımı” sunmak için çıkış tarihimizi Ekim 2022’ye kaydırmaya karar verdik açıklamasını yaptı.

Hayal kırıklığı yaratsa da, oyun şu anda geliştirme döngüsünde ve oynamak için yeterli değilse, genel olarak bu kesinlikle doğru harekettir. Ekim ayı, Forspoken ve Gotham Knights gibi sadece büyük bütçeli gişe rekorları kıran oyunların bu ay içinde piyasaya sürülmesiyle, hayatta kalma oyunu ve PC cephesinde oldukça sessiz görünüyor. Dolayısıyla oyun, özellikle oyundaki yaratıklar sayesinde yaşayacağı korkular göz önüne alındığında, bir etki yaratabilir.

Gecikme duyurusu tweetinde oyuna kısa bir bakış atıyoruz, ancak nadiren piyasaya sürülen oyun fragmanlarının dışında çok az şey gördük.

Sons of the Forest’ı birkaç hafta içinde oynamayı umuyor muydunuz?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Palworld'de Uçan Binekler ve Onları Nasıl Alabileceğiniz Konusunda Bilgi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep Neden Çok Zor?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim'de Envanter Alanınızı ve Taşıma Kapasitenizi Nasıl Artırırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim'de Obliterator Nasıl İnşa Edilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rockstar, GTA+ Adlı Ücretli GTA Online Aboneliğini Başlattı