PUBG

PUBG’ye 2022 yılı yol haritası

İşte 2022’de PUBG’ye gelenler. “Bizimki, sahip olduğumuz için gerçekten minnettar olduğumuz bir ortaklık ve geri bildirimlerinizi almaya devam edeceğiz.” açıklamasıyla birlikte PUBG, 2022 yılında ne gibi yenilikler geleceğini açıkladı. PUGB – orijinal ve şimdi oynaması ücretsiz, battle royale – 2022 yol haritasını açıkladı. Bununla birlikte, ekip, “bugün paylaştığımız her şeyin ve belirtilen zaman çizelgelerinin hepsinin değişebileceğini” bilmenizi istiyor, çünkü “oyun geliştirme hassas bir şey olabilir ve ortaya çıkan sorunlara ve geri bildirimlere göre öncelikler değişebilir” .

Neyin geleceğine gelince? Kısa olmasına rağmen, yol haritası planlarını “dünya”, “oyun içi” ve “oyun dışı” kategorilerine ayırıyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, bir Sanhok geri dönüşü almamız gerekiyor – “orijinal biçiminde” geri geliyor – silah dengeleme ve “ana oynanışı etkilemeden rahatsızlığı azaltan” belirtilmemiş yaşam kalitesi iyileştirmeleri. Yeni bir silah da var – diğer AR’lerden daha düşük DPS’ye sahip ancak kontrolü daha kolay olan yeni 7.62 mm saldırı tüfeği.

Önümüzdeki çeyrekte – kabaca Temmuz’dan Eylül’e – yeni Kiki haritasının yayınlanması, daha fazla silah dengeleme ve “silah ustalığı revizyonu, kişiselleştirme iyileştirmesi ve BP gelir dengelemesi gelebilir. Ve ardından 2022’nin son çeyreği Vikendi’nin “yeniden doğduğunu” ve Bir Kiki güncellemesi Ayrıca, atari modunun elden geçirilmesi, mağazada iyileştirmeler, belirtilmemiş bir “yeni sosyal özellik” oyunda olacak.

“Hepinize çok mutlu bir 5. Yıldönümü diliyoruz. Zaten bu kadar uzun zaman geçtiğine inanamasak da, bu dönüm noktasında yer almaktan hem heyecanlı hem de mütevaziyiz! Yıllar boyunca hepiniz, başarılarımızda ne kadar şanslı olduğumuzun sürekli bir hatırlatıcısı olarak yanımızda oldunuz, aynı zamanda her zaman yapılacak işlerin olduğunu alçakgönüllü bir şekilde hatırlattınız. Pek çok şirket bunu söylüyor, ancak biz yaptığımızda bize inanacağınızı umuyoruz. Bu işte gerçekten birlikte olduğumuzu bize hatırlattınız. Sevinçleriniz, zaferleriniz, kilometre taşlarınız ve tabii ki geri bildirimleriniz stüdyolarımızda saygı görüyor ve ilerlemeye devam etmemiz için bize güç veriyor. Bazen onu parktan çıkarıyoruz ve kutlamalarınıza katılıyoruz. Bazen tökezliyoruz ve uyum sağlamak zorunda kalıyoruz. Planlarımızı yeniden değerlendirin. Bizimki, sahip olduğumuz için gerçekten minnettar olduğumuz bir ortaklık ve önümüzdeki 5 yılı birlikte sürdürürken geri bildirimlerinizi almaya, ayarlamaya ve geliştirmeye devam edeceğiz.”

Bu arada Battle royale devi PUBG, ücretsiz oynanabilir biçimde yeniden başlatıldı ve artık PC ve konsollar arasında ücretsiz olarak indirilebilir. Premium öğelerin kilidini açmak için Battlegrounds Plus’a yükseltmeniz gerekeceğinden, yeni oyuncuların oyun içi içeriğin çoğuna erişimi olan ancak tümüne erişimi olmayan ücretsiz bir temel hesapla başladığını belirtmekte fayda var.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Battle RoyaleFree Fire

Free Fire, yeni yılda Elite Pass'ı Booyah Pass ile değiştiriyor

Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Rol Oyunu

Witcher 3 geliştiricisi, yeni nesil güncelleme sorunlarıyla ilgili bazı çözümler yayınladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Odin: Valhalla Rising, mmorpg, ön kayıt topluyor