Lost Ark

Lost Ark geliştiricileri yeni güncellemede bot yasaklarını ve spam mesaj düzeltmelerini detaylandırıyor

Smilegate RPG, geç saatlerde Lost Ark ile ana geliştirme önceliklerini özetliyor. Lost Ark, Şubat ayında NA ve AB bölgelerinde çok başarılı bir lansman gördü ve oyun o zamandan beri devam ediyor. Oyun, oyunculardan ezici bir çoğunlukla olumlu tepkiler almış olsa da, kesinlikle biraz sıkılaşmayı gerektirebilecek deneyimin bazı yönleri var. Yakın zamanda yapılan bir güncellemenin ardından geliştirici Smilegate RPG, oyuncuların gelecekte onlardan ne görmeyi bekleyebileceklerini paylaştı.

Lost Ark geliştiricileri, oyunun resmi web sitesinde bir gönderide mevcut geliştirme öncelikleri hakkında bir güncelleme paylaştı. Burada bahsedilen konulardan biri de Lost Ark sunucularında dolaşan bot hesapları ile ilgili. Özellikle kullanıcıları üçüncü taraf web sitelerinden altın satın almaları için kandırmaya çalışanlar. “Geçen Cuma, bir milyondan fazla gayri meşru hesabı hedef alan bot yasaklarını uygulamaya başladık. Bunun kendi başına durumu düzeltmeyeceğini biliyoruz ve oyunda hala botlar var, bu yüzden bunun devam eden bir savaşta sadece bir adım olduğuna dair güvence vermek istiyoruz. Bu ilk büyük yasak dalgasının ardından, oyundan daha fazla robotu temizlemek için düzenli olarak ek yasaklar uygulamaya devam ediyoruz.”

Oyuna yapılan son güncelleme, Smilegate RPG’nin büyük iyileştirmeler getirdiğini bildirdiği eşleştirmeyle ilgili sorunları ele aldı. Geliştiricinin Lost Ark’ta chat spamı izlemeye devam edeceğinden de söz ediliyor. Ayrıca, oyuncuların oyun sohbetleri için belirli dilleri seçmelerine olanak tanıyan yeni eklenen dil filtresini de detaylandırıyorlar.

Smilegate RPG, geliştiricinin deneyim üzerinde hala ince ayarlar yaptığı için, hayranları karşılaştıkları hataları bildirmeye teşvik ederek güncellemesini tamamlıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Lost Ark

Lost Ark'ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Lost Ark

Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Xbox Keystone Konsolu Söylentileri Açıklandı