Lost Ark

Lost Ark ilk büyük güncellemesini alıyor ve bazı oyunsonu içeriklerine nerf geliyor

MMO Lost Ark geçen ay İngilizce olarak piyasaya sürüldü, ancak yıllardır Kore’de zaten oynandığını biliyorsunuz. Kullanım ömrü boyunca orijinal versiyona eklenenlerin sadece bir kısmı lansman sırasında getirildi. Resmi sitede açıklandığı gibi, bu ay bir süre sonra yapılacak bir güncellemeyle başlayarak daha fazlası geliyor.

Mart güncellemesi için onaylanan ilk şey, Isteri ve Illusion Bamboo Adaları’nı kapsayan Kadan adlı bir hikaye bölümü ile daha fazla hikaye. Mevcut ana görevin kaldığı yerden devam ederseniz, ilk Guardian avcısını ve kayıp gemilerin sonunu aradığınızı görür. Yeni görevlere başlamak için Feiton kıtasını ve Let There Be Light on Yorn, Start of Our Story on Whispering Islet ve End of the Trials on Illusion Bamboo Island görevlerini tamamlamış olmanız gerekir. 1.100 eşya seviyesindeki karakterler için önerilir.

Ayrıca Abyss Raids adlı yeni bir oyunsonu etkinliği geliyor. Mevcut Muhafız Baskınları gibi, bunlar da tek bir devasa koruyucuyu yenmek için bir zaman sınırınız olan Monster Hunter’dan ilham alan patron avlarıdır, sadece Guardian Baskınlarının 1-4 oyuncu için tasarlandığı yerlerde, Abyss Baskınları özellikle sekiz kişilik gruplar içindir. Avladığınız muhafız, her biri için farklı mekanikler ve her aşama için farklı ödüller içeren üç aşamada güçlenecek. İlk Abyss Raid, Argos adlı bir koruyucuya karşı olacak.

Duyuru, bu iki eklemenin güncellemede gelecek olan tek şey olmadığını ve “ek değişiklikler ve hata düzeltmeleriyle ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere tam sürüm notları için bizi izlemeye devam edin” notunu veriyor. Güncelleme için bir tarih ve onunla birlikte gelecek olan kesinti, görünüşe göre yakında açıklanacak.

Lost Ark’ın lansman sorunlarıyla ilgili ayrı bir duyuru, bir sonraki haftalık güncellemede yapılacak düzeltmeler hakkında ayrıntılı bilgi veriyor. Birkaç seviye 1 ve seviye 2 Guardian Raid ve Abyss Dungeon azaltılarak oyun sonu içeriğinin zorluğu düşürülüyor. Şu anda, gardiyanların gülünç miktarda can puanı var ve onları alt etmek zaman alan bir angarya – özellikle de tekrarlanabilir günlük bir görev olarak tasarlanmış bir şey için – bu yüzden düzeltilmesi herkesi mutlu edecek.

Ek olarak gönderi, Lost Ark’ın yaşadığı altın satıcıları ve botlarla ilgili sorunu ele alıyor. “Sürekli olarak araçları ayarlıyoruz,” diyor, “sohbet filtrelerini iyileştiriyor ve altın satıcılarını ve botları oyundan hızlı bir şekilde yasaklamak için raporlara göre hareket ediyoruz. Aslında, spam gönderenler oyun içinde ortalama 10 dakikadan daha kısa bir süre kalıyorlar.” Bunları daha da sınırlamak için, seviye 30’un altındaki karakterler alan sohbetini kullanamayacak, ancak yine de grup sohbetine vb. erişimleri olacak.

Lost Ark’ın görev merkezlerinde botlar oldukça yaygın hale geldi. İsimleri klavyede birinin uykuya dalması gibi görünen sıralar halinde birbirinin aynısı olan çılgınlar ve büyücüler, maceraperestlerin etrafında bir araya toplanıp sonra şimşek hızıyla vızıldayarak görülebilir. Gönderi, oyuncu raporlarının destek ekibinin botlardan ve spam göndericilerden kurtulmasına yardımcı olduğunu ve sohbette bir oyuncu adına ctrl tıklamanın onları bildirmek için menüyü açmanıza izin verdiğini görebilirsiniz.

Bu bilgiler ışığında yeni güncellemeyi bekliyoruz. Lost Ark ile ilgili daha fazla haber de elbette yayınlanmaya devam edecek.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Lost Ark

Lost Ark'ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Lost Ark

Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Arena of Valor, AoV x BLEACH etkinliği başladı, ikonik BLEACH karakterleriyle oyna