Elden Ring

Elden Ring’de büyü hasarı hava durumuna göre değişiyor

Elden Ring büyü hasarı hava durumuna göre değiştiğini biliyor muydunuz? Elden Ring oyuncuları, büyülerinizin oyunun hava koşullarından etkilenebileceğini keşfetti. Bugün erken saatlerde, hemen aşağıda yer alan Elden Ring subreddit gönderisi çok popülerlik kazandı. Gönderi, oyuncunun yaptığı büyülerin mevcut hava koşullarından etkilendiğini ortaya koyuyor – örneğin, ateş tabanlı bir saldırı yaptığınızda yağmur yağıyorsa, açık ve güneşli bir günde yaptığınızdan daha az hasar verecektir.

Bu oldukça büyüleyici bir keşif ve Elden Ring’in açık dünyasının gerçekten ne kadar derin ve değişken olduğunu gösteriyor. Bunun geliştirici FromSoftware’in ilk kez tam gelişmiş bir açık dünya oyunu yaptığı düşünülürse, bu çok daha etkileyici.

Geçen haftalarda Elden Ring topluluğundan her türlü yaratıcı çabayı gördük ve bu sadece sonuncusu. Örneğin bugün erken saatlerde, birisi oyunun ilk bölümünde o kadar fazla seviye atladı ki açılış hikaye patronunu sadece üç vuruşta yendi. Başka yerlerde oyuncular, Canavar Kovucu Meşalenin köpekler üzerinde de çalıştığını ve tüm oyundaki en sinir bozucu düşmanlardan birini sıkıca uzakta tuttuğunu keşfettiler. Bunun gibi keşifler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Trade, Eşya Nasıl Takas Edilir?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Dikenler Nasıl Yakılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring’de düşme hasarı almamanın yolu bulundu