League of LegendsMobaMobil Oyun

Wild Rift 3.1 yaması, Shen ve Karma’yı oyuna ekleyecek

Wild Rift yaması 3.1, Shen ve Karma’yı tanıtıyor. League of Legends: Wild Rift hayranı olarak bekleyebileceğiniz bir şey varsa, o da düzenli olarak yeni ve heyecan verici içerik ve 3.1 güncellemesinde sizi memnun edecek pek çok şey var. Elbette, PC’den mobil cihazlara uzun zamandır beklenen atılımı bazı tanıdık karakterlerin yapmasını bekleyebilirsiniz ve bu şampiyonları seveceğinizden eminiz.

League of Legends: Wild Rift yama 3.1 güncellemesinin bir parçası olarak mobil MOBA’da ilk kez sahneye çıkan şampiyonlardan biri, Alacakaranlığın Gözü Shen. Bu şampiyona aşina değilseniz, o, gizli bir İyonyalı savaşçı grubu olan Alacakaranlığın Gözü’nün lideridir. Savaş alanında o bir tank, yani düşmeden önce önemli miktarda hasara dayanabilir. 3.1 Yaması’nda ortaya çıkan diğer şampiyona gelince, Büyülü Olan Karma savaşa girerken ruhsal bir uyanışa hazır olduğunuzu umuyoruz. Esasen, bu güçlü büyücü, sizin sıcak akşam yemekleri yediğinizden daha fazla kez reenkarne olmuş güçlü bir ruhun vücut bulmuş halidir ve önceki yaşamlarından tüm anılarına sahiptir.

Oynanışta görmeyi bekleyebileceğiniz değişiklikler söz konusu olduğunda, ilahi ayrılık ve gövde kırıcı gibi bazı yeni öğeler bulunurken, fimbulwinter, hextech megadrive ve ölümün dansı gibi diğer araçlarda bazı düzenlemeler yapılıyor.

Wild Rift 3.1 yaması ne zaman yayınlanacak?

Henüz bir Wild Rift 3.1 yaması çıkış tarihimiz yok, ancak Riot açıklar açıklamaz buradan güncelleyeceğimize emin olabilirsiniz, o nedenle takipte kalınız.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Starship Troopers: Terran Command Yine Ertelendi