MMORPG

World of Warcraft’ın yeni genişleme paketinin ne zaman duyurulacağı belli oldu

Blizzard, WoW genişleme duyurusunun tarihini açıkladı. World of Warcraft şimdiye kadar zorlu bir yolculuk geçirdi ve acilen hızlı bir yenileme ihtiyacı içinde. Blizzard, böyle bir şeyin önizlemesini sunacakları bir tarih açıkladı. Blizzard, bir sonraki World of Warcraft genişlemesini 19 Nisan 2022’de açıklayacak. Stüdyo, oyuncuların Eternity’s End gelene kadar keyfini çıkarmaya devam edeceğine dair büyük umutlar besliyor gibi görünüyor.

Shadowlands’in zayıf alımı göz önüne alındığında, WoW’un kazanmaya çok ihtiyacı var ve hayranlar ya bir sonraki genişlemenin olacağını umuyor ya da Blizzard’ın uzun süren başarısızlık serisinden sonra umutlarını yitirdiler ve şimdi bu konuda sadece alaycı davranıyorlar. Her neyse, hardcore taraftarlar bu hafta Sepulcher of the First Ones’a girebilir ve muhtemelen oyunun şimdiye kadar başına gelen en kötü retcon’u yenmeyi umarak Jailer ile birlikte dışarı çıkabilirler.

Hafta boyunca e-spor hayranları ve WoW Classic oyuncuları için birkaç yeni içerik daha var, ancak yeni genişleme duyurusunun şu anda herkesin gözünün üzerinde olduğunu varsaymak güvenli. Bu aynı zamanda düzenli bir açıklamanın yeterli olup olmayacağı veya Blizzard’ın hayranların World of Warcraft’a bir şans daha verme arzusunu yeniden canlandırmak için özel bir şey bulması gerekip gerekmediği sorusunu da beraberinde getiriyor.

Maalesef, yeni oyunlar, mmorpg türünde bile olsa yeni şeyler deniyorlar ve bazıları gerçekten tutuyor. World of Warcraft ise geçmişin tozlarını üstünden atamıyor. Ayrıca bir oyun ne kadar karmaşık hale gelirse o kadar az seviliyor. Her gelen güncelleme ve karmaşık oynanış, WoW’un ana sorunlarından birisi. Zaten WoW Classic sunucusu da bundan şikayet eden milyonlar olduğu için açılmadı mı?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring’i Mod Olmadan Duraklatabilirsiniz