GTA 5

GTA+ Aboneliği GTA Online’ın PC Versiyonu İçin de Eklenebilir

Rockstar Games’in GTA+ aboneliğini Grand Theft Auto Online’ın PC versiyonunda da kullanıma sunmayı planladığına dair birçok gösterge var. Bir aydan kısa bir süre önce Rockstar Games, GTA Online’ın ücretli bir aboneliği olan GTA+’yı piyasaya sürdü. Şimdilik yalnızca Xbox Series X/S ve PlayStation 5 konsollarında kullanılabilir. Bununla birlikte, yeni raporlar, PC oyuncuları için de kullanılabilir hale getirme planlarının olduğunu gösteriyor.

  • Bu bilgilerin kaynağı Rockstar’ın internet sitesinde yayınlanan bir iş ilanıdır.
  • Stüdyo, PC de dahil olmak üzere çeşitli platformlarda geliştirmek için bir abonelik yöneticisi arıyor.
  • Bu, GTA+’nın gelecekte PC’ye de gelebileceğini gösteriyor.

Hizmetin fiyatının ayda yaklaşık 5 dolar olduğunu hatırlayın. Bunun karşılığında oyuncular, diğer şeylerin yanı sıra, yarım milyon sanal dolarlık ödemeye, Los Santos ve çevresinde gayrimenkul satın alma olanağına, araçlar için özel yükseltmelere ve üyelik indirimlerine güvenebilirler.

GTA+’nın lansmanı oldukça soğuk karşılandı. Bu kadar eski bir oyuna abonelik ekleme fikri, özellikle sunduğu avantajlar özellikle cömert olmadığı için oldukça çığır açıcı. Rockstar şu ana kadar herhangi bir sonuç paylaşmadı, ancak bu hizmet için bir geliştirme yöneticisi arayışının zayıf alımından kaynaklanabileceği izlenimini edinmemek zor. Sadece işe alınan kişinin GTA+’nın çekiciliğini artırabileceğini umabiliriz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA Online'da araba satın alma ve garajınızı doldurma

GTA 5

GTA 5'te Graveyard Killer Kimdir Ne Yapar?

AksiyonGTA 5

GTA Online San Andreas Mercenaries Güncellemesi: Heyecan Verici Yeni Arabalar ve Özellikler

GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite, 2022 Yol Haritası ve Ağustos Sonunu Hedefleyen Co-op Hikaye Modunu Açıkladı