Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q’yu resmen duyurdu

Geçen yılın sonlarında, Nvidia’dan bir GeForce Now veritabanı halka sızdırıldı ve çok sayıda duyurulmamış oyun ortaya çıktı. Ubisoft’un bu listedeki girişlerinden biri olan “Project Q”, son zamanlarda Ubisoft’un oyunun resmi duyurusunu hızlandıran daha fazla ayrıntı ortaya çıktı. Exputer’a göre Project Q, düşük oyuncu sayısı, küçük bir harita üzerinde hızlı tempolu battle royale modu ve daha geleneksel bir objektif yakalama modu içeren bir “PvP savaş arenası oyunudur”.

Exputer’ın kapsamı, Project Q’nun erken oynanış görüntülerini de içeriyordu. Özellikle, oyun görüntüleri bazı mermi silahlarına sahip olsa da, tam olarak bir “nişancı oyunu” gibi görünmüyordu. Demo oynatıcı, yüksek atlama ve gezinme sunan “Icarus Wings” veya dövüş sanatları zinciri kombo yeteneklerine sahip “Wukong’s Staff” gibi benzersiz yeteneklere sahip çok sayıda öğe seçeneğine sahipti ve oyuncular, kısaca menzilli saldırılar ve yakın dövüş kombinasyonları arasında serbestçe geçiş yapabiliyorlar.

Harekete ve yakın dövüşe odaklanma, Project Q’yu piyasadaki sayısız PvP nişancı oyunundan ayırabilir ve merak uyandıran “savaş arenası oyunu” adının ardında motive edici bir faktör olabilir.

Görünüşe göre bu son sızıntıya yanıt olarak, Ubisoft oyunu resmi olarak duyurdu, hala “Project Q” lakabını kullanıyor ve daha sonraki bir tarihte yapılacak halka açık oyun testleri için kayıt açtı. Ubisoft’un duyurusu, oyunun erken geliştirme aşamasında olduğunu da netleştirdi.

Nvidia sızıntısından XCOM 3, “Bioshock 2022” ve Metal Gear Solid 2 ve 3’ün PC bağlantı noktaları gibi henüz resmi duyuruları almayan çok sayıda heyecan verici giriş var.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Açık Dünya

Ubisoft'un Star Wars Oyunu 2023'te Ortaya Çıkabilir

Battle RoyaleFree Fire

Free Fire, yeni yılda Elite Pass'ı Booyah Pass ile değiştiriyor

RehberWarzone

Warzone 2.0 Silahları Düzenleme Geliştirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite, 2022 Yol Haritası ve Ağustos Sonunu Hedefleyen Co-op Hikaye Modunu Açıkladı