Lost Ark

Lost Ark GeForce NOW Desteği Aldı

Lost Ark, NVIDIA’nın GeForce NOW hizmetinde mevcut olan en son oyundur. Hareket halindeyken veya çeşitli cihazlarda oynamak istiyorsanız, artık Lost Ark’ı bulut tabanlı oyun hizmeti aracılığıyla oynayabileceksiniz.

Bulut tabanlı oyun büyüyor ve bu tür hizmetler aracılığıyla MMORPG’leri oynamak zaman zaman bazı karışık deneyimlere yol açsa da, içinde çok fazla vaat olduğuna şüphe yok. GeForce NOW için resmi destekle Lost Ark, Dune: Spice Wars (artık erken erişimde), Conan Exiles ve hepsi de desteklenen oyunlara eklenen yeni battle royale Vampire: The Masquerade – Bloodhunt gibi diğer oyunlara katılıyor. Bu hafta hizmet Swords of Legends Online, Fortnite ve Secret World Legends, halihazırda desteklenen diğer oyunlardan bazılarıydı.

Lost Ark ayrıca, Warrior için Destroyer gelişmiş sınıfı da dahil olmak üzere, yayınlanan yol haritasının geri kalanıyla birlikte Mayıs ayına hazırlanıyor. CM Roxx, forumdaki oyuncuların sınıf sürümleriyle ilgili sorularını yanıtladı ve Destroyer’ın Mayıs’ta geleceğini ve “Oyundaki en yeni sınıfı almadan önce eski/”orijinal” sınıfların ortaya çıkmasını beklerdim” dedi. Bununla birlikte, planlar uygun hızda bir araya geldiği sürece içerik yol haritalarının biraz daha kısa ve daha sık hale gelme potansiyeli var.

Başka bir topluluk sorusunda, Avrupa Batı sunucularının nüfusu ele alındı ​​ve oyuncular, bazılarının başlatma sıralarına yardımcı olmak için Avrupa Merkez bölgesinden taşındığını, ancak şimdi bazı sunucuların azalan nüfusa sahip olduğunu belirtti. Ekibin bunu izlediğine ve sırada hangi seçeneklerin olduğunu bulmaya çalıştığına dair bir açıklama geldi.

GeForce NOW sürümü hakkında daha fazla bilgi için buradaki duyuruya bakın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Lost Ark

Lost Ark'ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Lost Ark

Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Failed To Join Session Hatası Nasıl Düzeltilir?