Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs’ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Gizemli Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs’ta ortaya çıkmadan önce hiçbir şey göstermiyor. Uzun süredir söylentileri dolaşan Warcraft mobil oyunu nihayet önümüzdeki hafta ortaya çıkacak. Son birkaç yılda Blizzard’dan sızan her şeyden Warcraft mobil oyunu bir sır olarak kaldı. Çalışma başlığı -ki bu gerçekten sadece bir açıklamadır- bilinmesi gereken tek şey bu ve bu pek bir şey ifade etmiyor. Warcraft, klasik RTS serisinden World of Warcraft’a ve Hearthstone’a kadar çeşitli anlamlara gelebilir. Gelecek hafta, 3 Mayıs saat 10.00’da Blizzard, daha fazla merak etmemeniz için nihayet oyunu açıklamayı planlıyor.

Duyuru tweeti Hearthstone hesabından geliyor ve yanılsamaya devam ediyor. Üzerinde çalışman gereken tek şey, içinden elektrik fışkıran bir dişli ile çevrili bir yıldırım. Sembol kaldırılsa bile bu oyun hakkında hala aynı şeyleri bileceksiniz. Warcraft mobile en iyi saklanan sır olmaya devam ediyor.

Warcraft mobile, 2018’den beri bir olasılık olarak ortaya çıkıyor. İlk öneri, Pokémon Go’ya benzeyen ve dışarı çıkıp savaşlara katılmak için nedenleri olan bir oyun olacağıydı. Blizzard o zamandan beri birden fazla mobil oyun üzerinde çalıştığını ve çalışacağını onayladı, bu nedenle Pokémon Go tarzı oyunun yaklaşan tanıtım akışında göreceğinizden farklı bir şey olup olmadığı belli değil. Sizi dışarı çıkmaya teşvik eden bir oyun başlatmanın şu an için uygun olduğundan emin değiliz.

Bunun dışında bir Warcraft mobil oyununun nasıl görüneceği konusunda sadece tahmin yürütebiliriz. Blizzard, minyatür aksiyon RPG’si Diablo Immortal’ın Haziran başında açık beta olarak PC’ye geleceğini duyurdu. Bu oyun, Diablo Diablo’yu yapan şeylerin çoğunu alır ve onu mobil uyumlu bir formata sıkıştırırken, aynı zamanda Diablo 3’ten bile daha fazla ilgili çok oyunculu ve ilerleme sistemleri gibi şeyler ekler.

Peki yeni Warcraft oyunu nasıl olacak. Bir hack&slash olmayacağına kesin gözüyle bakılabilir çünkü Immortal geliyor. Benim kendi görüşüm, World of Warcraft ile de alakası olmayacaktır, çünkü böyle bir oyundan telefon üzerinden performans almak pek olası değildir. Hearth Stone zaten telefonlarda bulunuyor. Orjinal Warcraft serisi, mobil oyun olmaya çok yakın olabilir ama benim içimden geçen bir moba oyunu ve Heroes of the Storm telefonlarınıza geliyor olabilir. Ayrıca aşağıdaki bahsi geçen tweete bakın;

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hack & SlashMobil Oyun

Diablo Immortal PC'ye geliyor çünkü...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Failed To Join Session Hatası Nasıl Düzeltilir?