AksiyonNişancı OyunuRol Oyunu

Max Payne ve Max Payne 2 PC, PS5 ve Xbox Series için yeniden yapılıyor

Max Payne ve Max Payne 2 PC, PS5 ve Xbox Series’de yeniden yapılıyor. Alan Wake remaster, Alan Wake 2’ye öncülük ediyor, bu yüzden bir Max Payne 4 için de umut etmeye devam edebilir miyiz?

Remedy’deki Finli arkadaşlarımız Death Really ile etkileyici portföylerine başlarken, stüdyoyu oyun haritasına gerçekten koyan Max Payne oldu. Devam oyunu da harika bir oyun, bu yüzden Rockstar’daki GTA geliştiricileri Max Payne 3’ü kendileri yapmaya karar verdiler. O zamandan beri elimizde kötü bir film dışında hiçbir şey yok, ama sonunda canlanma zamanı geldi.

Çünkü Remedy, Max Payne ve Max Payne 2: The Fall of Max Payne’i PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için yeniden yapmak üzere Rockstar ile birlikte çalıştığını açıkladı. Evet, bu remake, remaster değil. Çok yetenekli ekip, Quantum Break, Control ve Alan Wake 2’nin etkileyici Northlight Engine’i ile ikiliyi sıfırdan yapıyor ve bize projenin Remedy’nin diğer AAA oyunlarının bütçesine sahip olduğu söylenmesi, bunun çok uzak olacağını açıkça ortaya koyuyor. Alan Wake Remastered’dan daha önemli bir yükseltme. Bu nedenle, Max Payne yeniden yapımlarının hala geliştirme konsept aşamasında olduğunu duymak da hayal kırıklığı yaratıyor, bu da muhtemelen onları en erken 2024’ten önce göremeyeceğimiz anlamına geliyor. 20 yıllık bir süreç düşünüldüğünde bu gelişme heyecan verici.

Merakla bekliyoruz…

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonKonsol

Orjinal Metal Gear Solid'in PS5 Özel Sürümü Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Days Gone yönetmeni Tomb Raider stüdyosu Crystal Dynamics’e katıldı