Rol Oyunu

The Witcher 3’ün Yeni Nesil Sürümü Yine Ertelendi

CD Projekt Group, The Witcher 3: Wild Hunt için PS5 ve XSX/S konsolları için yeni nesil güncellemenin yayınlanmasını erteledi. Elbette bu ilk defa olmuyor.

Mevcut nesil konsollara layık olan Geralt için (hatta) daha uzun süre beklememiz gerekecek gibi görünüyor. CD Projekt Group, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsolları için The Witcher 3: Wild Hunt için yeni nesil güncellemenin yayınlanmasının ertelendiğini duyurdu. Yeni bir tarih verilmedi, ancak geliştiriciler “mümkün olan en kısa sürede” daha fazla bilgi paylaşacaklarına söz verdiler.

Twitter’daki bir gönderide, bu yükseltmenin tamamlanmasından Sabre Interactive’in artık sorumlu olmayacağından bahsedildi. Proje, şu anda “yapılacak işin kapsamını değerlendiren” şirketin dahili ekibi tarafından devralınacak. Sabre Interactive’in kendisi bu konuda herhangi bir yorum yayınlamadı.

Daha önce güncellemenin yayınlanmasının bu yılın ikinci çeyreği için planlandığının söylendiğini hatırlayın. Bu arada, bu planlanan ilk çıkış tarihi değildi. Başlangıçta, ilk çıkışın 2021’de gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak daha sonra CD Projekt’in sorunları geliştiricinin planlarında bir değişikliğe dönüştü. Gecikmeler ayrıca Cyberpunk 2077 için benzer yeni nesil güncellemeyi de etkiledi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 sonunda dlc alacak