Nişancı Oyunu

Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint’te Aktif Geliştirmeyi Resmen Bitirdi

Ubisoft, yıllar boyunca pek çok oyun çıkardı, ancak Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint gibisi olmadı. Neredeyse her yerde olumsuz tepkiler alan geliştirme ekibi, güncellemeler, düzeltmeler ve daha fazla içerikle oyunu geliştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Bugün Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint için geliştirmenin durduğunu resmen onayladı.

Bu duyuru, resmi Ghost Recon hesabından bir tweet ile geliyor ve “Son dört ay, son içeriğimizin piyasaya sürülmesine damgasını vurdu: Yepyeni Operation Anavatan modu, 20. yıl dönümü ikonik kıyafetleri ve Kuvars eşyaları dahil tonlarca yeni eşya. Ghost Recon Breakpoint .”

“Hem Ghost Recon Wildlands hem de Ghost Recon Breakpoint için sunucularımızı korumaya devam edeceğiz ve gerçekten oyundan keyif almaya devam edeceğinizi ve arkadaşlarınızla birlikte veya solo olarak oynarken eğleneceğinizi umuyoruz.”

En azından, oyuncular sunucular hala açıkken oyunun tadını çıkarabilirler, ancak dört gözle bekleyecek yeni bir şey olmayacak. Deneyimi geliştirmek için iki yıl geçirdikten sonra, işleri bitirmek için pek de kötü bir zaman değil. Gerçekte, Ghost Recon Breakpoint için geliştirmenin sonuna kadar olan resepsiyon bile karışık.

Bazı hayranlar karardan memnun değilken, diğerleri oyunun son birkaç yılda aldığı desteği almasından memnun. Yine de, vahşi bir yolculuk oldu ve Ghost Recon Breakpoint artık gün batımına doğru yola çıkabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2: The Final Shape Tanıtım Fragmanı Harika Görünüyor

HaberNişancı Oyunu

XDefiant'ın Bir Hafta Sonunda Oyuncu Sayısı Umut Verici

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rainbow Six Mobile çıkış tarihi ve oyunla ilgili bildiğimiz her şey