Starfield

Starfield Videosu Robotik Asistan VASCO’yu Ortaya Çıkardı

Starfield için yeni bir videoda Bethesda, gezegensel keşif gezilerinde oyunculara eşlik edecek bir robotik yoldaşını gösterdi. VASCO’nun Lunar Robotics şirketi tarafından Constellation şirketinin pilotlarına faydacı bir ağır endüstriyel makine olarak hizmet etmek üzere inşa edildiği ve uzay yolculuğunun zorluklarına çok uygun olduğu belirtiliyor.

Starfield baş sanatçısı Istvan Pely videoda, “VASCO’nun tasarımı, uzun kara yolculukları için gereken tüm hayatta kalma teçhizatı ve yük kapasitesi ile engebeli araziyi geçebilen standart tip-8 iki ayaklı bir şasiye dayanmaktadır.” “VASCO, ihtiyaç duyulduğunda savunma yeteneklerine sahip, ancak birincil rolü barışçıl.” VASCO’nun adı muhtemelen 1498’de Hindistan’a deniz yoluyla ulaşan ilk Avrupalı ​​olan ünlü Portekizli kaşif Vasco da Gama’ya bir göndermedir.

11 Kasım’da PC ve Xbox Series X|S için lansmanı öncesinde Bethesda, Starfield galaksisini daha fazla ayrıntıyla yavaş yavaş ortaya çıkarıyor. Vasco’nun tasarımı, oyunun NASA-punk sanat yönetmenliğiyle bağlantılıdır, RPG unsurları bir ikna sistemi ile zenginleştirilmiştir ve galakside yaşamak zor görünüyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

HaberRol OyunuStarfield

Starfield Tarafında Hareketlilik Var, Neler Oluyor?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

RehberStarfield

Starfield'da Ganimetler Nasıl Vurgulanır ve Nesneler Nasıl Taranır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir