Starfield

Starfield Videosu Robotik Asistan VASCO’yu Ortaya Çıkardı

Starfield için yeni bir videoda Bethesda, gezegensel keşif gezilerinde oyunculara eşlik edecek bir robotik yoldaşını gösterdi. VASCO’nun Lunar Robotics şirketi tarafından Constellation şirketinin pilotlarına faydacı bir ağır endüstriyel makine olarak hizmet etmek üzere inşa edildiği ve uzay yolculuğunun zorluklarına çok uygun olduğu belirtiliyor.

Starfield baş sanatçısı Istvan Pely videoda, “VASCO’nun tasarımı, uzun kara yolculukları için gereken tüm hayatta kalma teçhizatı ve yük kapasitesi ile engebeli araziyi geçebilen standart tip-8 iki ayaklı bir şasiye dayanmaktadır.” “VASCO, ihtiyaç duyulduğunda savunma yeteneklerine sahip, ancak birincil rolü barışçıl.” VASCO’nun adı muhtemelen 1498’de Hindistan’a deniz yoluyla ulaşan ilk Avrupalı ​​olan ünlü Portekizli kaşif Vasco da Gama’ya bir göndermedir.

11 Kasım’da PC ve Xbox Series X|S için lansmanı öncesinde Bethesda, Starfield galaksisini daha fazla ayrıntıyla yavaş yavaş ortaya çıkarıyor. Vasco’nun tasarımı, oyunun NASA-punk sanat yönetmenliğiyle bağlantılıdır, RPG unsurları bir ikna sistemi ile zenginleştirilmiştir ve galakside yaşamak zor görünüyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Lisa - en iyi build (Elektro)

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Para Birimleri

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir