Lost Ark

Lost Ark’ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

Lost Ark oyuncuları, etkilenen oyuncuların oyunda ilerlemesini engelleyen bir “oyunu bozan hata” ile karşılaştı. Rastgele zamanlarda gerçekleşiyor gibi görünse de, belirli bir oyuncu, oyundan çıkmadan sorunu çözemedikleri için “tüm baskını mahveden” bir Valtan Baskını sırasında bununla karşılaştı.

Sorun? Görünüşe göre Mayıs güncellemesinden bu yana, oyuncular fare imlecinin menü öğelerine “yapıştığını”, ekranda neler olduğunu görmeyi zorlaştırdığını ve başka bir şey yapmasını imkansız hale getiriyor gibi görünüyor. “OYUN KIRMIZI VALTAN HATASININ tıklayamayarak tüm raid’i mahvettiğini” belirten Redditor Sagezu, baskının ortasında yaşanan sorunu gösteren bir video yayınladı. OP gibi çok önemli bir zamanda olmasa da, benzer bir sorunla karşılaştığını bildiren diğer oyunculardan birkaç yorum istedi.

Bazıları sorunu geçici olarak çözmenin yollarını bulmuş olsa da, doğrudan geri gelmesini engellemenin tek yolu oyundan tamamen çıkmak gibi görünüyor.

Başka bir oyuncu, “Hayır, tamamen yeniden başlatmazsanız hemen geri gelir,” diye onayladı. “En azından benim deneyimim buydu. Karakterleri değiştirmek, öğeyi imlecinizden kaldırır, ancak bir tanesini tekrar kullanmayı denediğinizde, tekrar olur.”

Sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz ve geliştirici Smilegate’in sorunu bir an önce çözebileceğini umuyoruz.

Lost Ark o kadar uzun süredir çıkmamış olabilir, ancak şimdiden Steam’i vuran en büyük oyunlardan biri. Yayınlanmasından sonraki 24 saat içinde, o kadar çok oyuncuya ulaştı ki, şimdi Steam’deki en yüksek ikinci eşzamanlı zirveye sahip olmakla övünüyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Lost Ark

Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek

Lost Ark

Lost Ark GeForce NOW Desteği Aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark – Valtan Legion Raid Rehberi