V Rising

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Yeterince V Rising oynadıktan sonra, kendinizi birçok ölü sunucu ve karakterle bulabilirsiniz. Ayarları test etmek, yeni vampirler yapmak, arkadaşlarla oynamak… Yeni sunucular yapmak için birçok farklı neden var. Bu nedenle sunucular hızlı bir şekilde eskiyebilir ve boşalabilir. Sorun şu ki, Stunlock özel sunucuları kaldırmak için henüz resmi bir seçenek eklemedi. Ancak, neyse ki biraz ince ayar yaparak V Rising’de özel sunucuları silmek tamamen mümkün.

Bu kılavuz öncelikle Windows kullanıcılarına yöneliktir. Ancak, kaydetme klasörünü bulabilirseniz, herhangi bir sistemde yapabilirsiniz.

V Rising: Özel Sunucular (Private Server) Nasıl Silinir?

  1. Windows Tuşu + R’ye basın. Bu, Çalıştır komut penceresini getirecektir.
  2. Çalıştırma penceresine %USERPROFILE%\AppData\LocalLow\Stunlock Studios\Vrising\Saves\V1 girin.
  3. Burada içinde rastgele harfler bulunan klasörler olacak. Bunlar özel sunucu kaydetme dosyalarınızdır.
  4. Hangi sunucunun hangisi olduğunu söyleyemeyeceksiniz, bu yüzden hiçbirini umursamadığınız sürece önce hepsini yedekleyin.
  5. Bir kaydetme klasörünü sildikten sonra oyunu yeniden başlatın ve özel sunucunuza girin. Şimdi yanında kırmızı bir X olmalı ve ona bastığınızda sunucuyu kaldırma seçeneği çıkacaktır.

Klasörleri birer birer silerek ve her seferinden sonra oyuna girerek tazeleyin ve tekrarlayın. Biraz deneme yanılma yapmanız gerekebilir, ancak şu anda özel bir sunucuyu silmenin tek yolu bu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MinecraftRehber

Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

MinecraftRehber

Minecraft Stonecutter Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar

Hayatta KalmaRehber

Pebblet Axe Nasıl Yapılır? Grounded Rehber

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark – Valtan Legion Raid Rehberi