Pubg MobileRehber

Pubg Mobile’da Başkasına Eşya Gönderme

Pubg Mobile’da Nasıl Öğe Gönderilir? Bu Pubg Mobile rehberimiz sana PUBG Mobile’da coinler ve giysiler de dahil olmak üzere bir eşyayı veya hediyeyi nasıl başkasına göndereceğini öğretir. Deri veya diğer kozmetikler gibi giysiler göndermek istiyorsanız, en az 24 saat boyunca arkadaş olmanız ve birlikte oynayarak elde edebileceğiniz en az 20 sinerjiye sahip olmanız gerekir.

Coin Gönderme

  1. PUBG’yi açın. Bu uygulama simgesi, Ana ekranlarınızdan birinde, uygulama çekmecesinde veya arama yaparak bulabileceğiniz, beyaz düğmeli gömlekli, siyah kravatlı ve isyan kaskı takan bir adama benziyor.
  2. Ana ekranın sol tarafındaki oka dokunun. Arkadaş Listenize gidecek ve her arkadaşınızın profil resimlerini göreceksiniz.
  3. Para göndermek istediğiniz bir arkadaşınıza dokunun. UC, BP ve gümüş gönderebilirsiniz.
  4. Hediye Gönder’e dokunun. Gönderebileceğiniz para birimlerinin kutucuklarını göreceksiniz.
  5. Göndermek istediğiniz jeton türünü ve miktarını seçmek için bir kutucuğa dokunun. Bu hediye arkadaşınıza gönderilecektir.

Giysi ve Diğer Eşyaları Gönderme

  1. PUBG’yi açın.
  2. Mağazada göndermek istediğiniz öğeye gidin. Açtığınızda, uygulamanın Ana ekranında Mağaza sekmesini bulacaksınız, ardından öğeyi bulmak için göz atabilirsiniz.
  3. Hediye simgesine dokunun (varsa). Her öğe (Kasalar gibi) hediye edilemez.
  4. Zaman sınırını seçin (eğer varsa). Büyük olasılıkla, onlara öğenin kalıcı bir sürümünü göndermek için “Kalıcı”yı seçmek isteyeceksiniz.
  5. Sağdaki panelden bir arkadaş seçmek için Ver’e dokunun. Kalıcı bir sürüm göndermek için yeterli paranız yoksa, öğeyi daha ucuz bir fiyata 7 günle (bu seçenek varsa) sınırlamayı seçebilirsiniz.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PS5 Hata Kodları