Elden RingRehber

Elden Ring The Royal Remains Armor Seti

Elden Ring: The Royal Remains Armor Seti Nasıl Elde Edilir? The Royal Remains Armor seti, Elden Ring’de Kararmış görünümü düpedüz heybetli hale getirebilir. İşte oyuncuların bunu nasıl elde edebileceği konusunda hazırladığımız rehberimizle sizi baş başa bırakıyoruz.

Elden Ring’de oyuncuların takabileceği tonlarca zırh seti ve parçası var. The Lands Between çok geniştir ve oyuncuların arayışlarında onlara yardımcı olmak için gerçekten benzersiz ve yararlı ganimetleri toplayabilecekleri birçok konum ve gizli geçit vardır. Bu zırh parçalarından ve setlerinden bazıları, oyuncuya, oyunun zorlu açılış saatlerinde ve oyun sonu seviyesindeki gizli patronlarda daha iyi hayatta kalmalarını sağlayacak faydalı durum özellik ve yetenekler verebilir.

İyi bir örnek, dört parça ile birlikte gelen ve oyuncular neyi arayacaklarını ve nereye gideceklerini bildikleri sürece elde edilmesi nispeten kolay olan The Royal Remains Armor setidir. Zırh, Gideon Ofnir’in Roundtable Hold’da evini yaptığı küçük Kütüphanenin dışında “bekleyen” bir NPC olan Kraliyet Kalıntılarından Ensha‘da bulunuyor. Oyuncuların ellerinde belirli bir eşya olduğu sürece, zırhı konuşmayan NPC’den almak mümkündür. Oyuncuların Elden Ring’deki Royal Remains zırh setini nasıl elde edebilecekleri aşağıda açıklanmıştır.

Elden Ring’deki The Royal Remains Armor Seti Nerede Bulunur?

Oyuncular, Roundtable Hold’u keşfetmeye karar verirlerse, Kraliyet Kalıntılarından Ensha’yı bir duvara dayalı olarak görecekler. NPC, Kararmış’a (Tarnished) soğuk bir şekilde bakacak ve konuşmayacaktır. Oyuncular onunla ilk kez etkileşime girdiklerinde, Ne İstiyorsun? şeklinde bir mimik sergileyecek. Çoğunlukla, Ensha, oyuncuyu Gideon ve merkezde bulunan diğer NPC’ler arasında gidip gelirken izleyecek zararsız bir NPC’dir. Ancak tüm bunlar, oyuncular Gizli Haligtree Madalyonunun yarısını bulup güvence altına almayı başarırsa değişecektir. Oyuncuların elinde hangi taş olduğu önemli değil. Parçayı elde ettiklerinde, bir dahaki sefere Yuvarlak Masa Kalesi’ne geri döndüklerinde, Kararmış’ı (Tarnished) temelli ortadan kaldırmaya kararlı olan Kraliyet Kalıntıları’ndan Ensha tarafından istila edilecekler.

Ensha yenildiğinde, oyuncular Clinging Bone yumruk silahıyla ödüllendirilecekler. Ayrıca Ensha’nın duvara yaslandığı bölgeye geri dönebilir ve Kraliyet Kalıntıları Zırh Setinin tamamını toplayabilirler.

The Royal Remains Armor Seti Ne Yapar?

The Royal Remains Armor Seti, oyunculara makul miktarda Fiziksel Hasar Engellemenin yanı sıra yüksek Sağlamlık ve Bağışıklık sağlar. Kararmış zırhı ve arkasından dökülen uzun, akıcı ama donuk saçları olan kafatasına benzer bir başlığıyla oldukça benzersiz görünüyor. İstilacıların ve diğer oyuncuların kalplerine korku salacak karanlık ve önsezi arayan oyuncular zırh setini düşünmelidir.

Gerçekten dikkat çekici noktası pasif yeteneğidir. Zırhın her parçası, oyunculara yavaş ama faydalı bir iyileştirme etkisi sağlayacaktır. Bir oyuncunun sağlığı yüzde 18’in altına düşerse, sağlığını saniyede parça başına 2 HP oranında yenilemeye başlar. Bu, tüm zırh setini giyen oyuncuların eşiğin altına düştüklerinde saniyede 8 HP iyileşme görmeyi bekleyebilecekleri anlamına gelir. İyileşmenin yalnızca yüzde 18’e geri dolacağını not etmek önemlidir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
iPhone’da Fortnite Oynama (2022)