RehberSkyrim

Skyrim: Enchanting’de Nasıl Hızlı Seviye Atlanır?

Enchanting ya da Büyüleme, Skyrim’deki her oyun stili için en faydalı becerilerden biridir ve onu maksimum seviyeye çıkarmak göründüğü kadar bir angarya değildir. Enchanting, tartışmasız tüm Skyrim’deki en faydalı Beceridir. Uygun ilgi gösterildiğinde ve Seviye 100’e getirildiğinde Enchanting, gelen hasarı tamamen engelleme, Magicka Maliyetlerini tamamen silme, diğer Becerileri büyük ölçüde artırma ve aksi takdirde tüm oyun tarzlarında Skyrim’i kırma yeteneğine sahiptir.

Bu, hemen hemen her oyuncunun inanılmaz derecede yararlı bulacağı bir beceridir, ancak hiç de çok güçlü bir şekilde başlamaz. Bu çığır açan oyun sonu Büyülerini elde etmek için kişinin beceride maksimum seviyeye ulaşması gerekir. Enchanting’de 100. Seviyeye ulaşmak can sıkıcıdır, ancak oraya ulaşmak için büyü bozmak ve minimum artırma takviyeleri için harcadığınız tüm çabalara değer.

Skyrim’de Enchanting’i seviyelendirmenin en hızlı yolu söz konusu olduğunda, tek bir mükemmel yöntem yoktur. Kişinin Büyüleme yeteneğini geliştirebilen zırha ek olarak, Büyüleyici seviye atlamasına %35 gibi büyük bir destek için etkileri birleştirilebilen iki Daimi Taş vardır. Bir oyuncuyu daha hızlı Büyüleyici hale getiren birçok iksir ve diğer öğeler vardır, ancak beceriyi gerçekten seviyelendirmek için bir şeyleri büyülemeniz gerekir. Bir ton Soul Gem’i tutmak ve Soul Trap büyüsünü düzenli olarak kullanmak, beceriyi seviyelendirmek için kullanmak için doldurulmuş Soul Gems’inizin asla bitmemesini sağlar. Soul Gems elde etmenin birçok yolu ve onları verimli bir şekilde doldurmanın birçok yolu vardır.

Bu rehberimizde aşağıdaki listelediğimiz öğelere değineceğiz…

  1. Tecrübe güçlendiricileri biriktirin
  2. Kullanmadığınız her eşyayı Enchant edin
  3. Enchanting Eğitmenlerini Her Seviyede Bir Kez Ziyaret Edin
  4. Soul Taşları Biriktirin ve Doldurun
  5. Her Türlü Soul Gemlerden Toplayın
  6. Her Türlü Soul Gem Çeşidinizi Doldurun
  7. Yağmalayabileceğiniz veya Satın Alabileceğiniz Her Temel Öğeyi Büyüleyin
  8. Enchanting Lvl 90’a Kadar Beceri Kitaplarını Okumayın

Tecrübe Güçlendiricileri Biriktirin

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Silah Yükseltme Rehberi