Diablo Immortal

Diablo Immortal : Arkadaşlarınla Nasıl Oynarsın?

Diablo Immortal Multiplayer: Arkadaşlarla Nasıl Oynanır? Diablo Immortal çevrimiçi bir oyun ve bu oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamanız mümkün. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Basit rehberimizde Diablo Immortal’ın (hem telefonda hem bilgisayarda oynanabiliyor) arkadaşlarınızla nasıl oynanacağını göstereceğiz. Diablo Immortal’ı arkadaşlarıyla birlikte deneyimlemek isteyen oyuncular, oyunun çok oyunculu seçenekleriyle ilgili ayrıntıları bu kılavuzda bulabilirler.

Diablo Immortal’ı tek başına oynamak mümkün olsa da bazı oyuncular kuşkusuz arkadaşlarıyla birlikte oyundan keyif almayı tercih edecekler. Gerçekten de, Diablo Immortal, farkında olunması gereken çok önemli bir sınırlama olsa da, işbirlikçi oyunu destekliyor. Bu kılavuz, bu sınırlamayla ilgili tüm ayrıntıları içerir ve ayrıca Diablo Immortal’ın çok oyunculu teklifleriyle nasıl etkileşime geçileceğine dair genel bir  bakış sağlar.

Arkadaşlarla oynamak için aynı sunucuda olmanız gerek

İlk olarak, oyuncular bu yazı yazılırken sunucular arası oyuna izin vermediğini ve karakterleri sunucular arasında aktarmanın bir yolu olmadığını bilmelidir. Bu sınırlamalar gelecekte değişebilecek olsa da, şu anda hayranların Diablo Immortal’da bir karakter oluşturmadan önce birlikte oynamayı düşündükleri arkadaşlarıyla sunucu seçimini koordine etmeleri gerektiği anlamına geliyor. Bu şekilde koordine olmayan oyuncular, arkadaşlarıyla grup kurmadan önce yeni karakterler almaları gerektiğini görebilirler.

Diablo Immortal Öğretici

Bir grup arkadaş aynı sunucuda olduklarını onayladıktan sonra, hepsi Wortham’daki öğreticiyi tamamlamalıdır. Bu özellikle zor bir çaba değildir ve oyuncuların temel bilgileri öğrenmesi, bir avuç seviye kazanması ve şehre ulaşması uzun sürmemelidir. Bu konuma geldiklerinde hayranlar, Diablo serisinin gazilerinin oldukça aşina olacağı bir NPC olan Deckard Cain ile konuşacaklar ve daha sonra arkadaşlarıyla bir grup oluşturmaya hazır olacaklar.

Diablo Immortal arkadaş ekleme

Bu birkaç yolla yapılabilse de, en basit seçenekler arkadaş listesinin merkezinde yer alır. Bu listeye erişmek için oyuncular ekranın sağ üst köşesindeki üç yatay çizginin bulunduğu düğmeye ve ardından “Arkadaşlar“a tıklamalıdır. Buradan, mobil RPG Diablo Immortal hayranları, “Arkadaş Ekle” düğmesine tıklayarak ve davetlinin arkadaş listesinin sol üst köşesinde bulabileceği Savaş Etiketlerini girerek arkadaşlarına arkadaşlık istekleri gönderebilir.

Diablo Immortal’da arkadaşlara davet gönderme

Listeye eklenen bazı arkadaşlarla, oyuncular menüden çıkmalı ve dikkatlerini ekranın sol üst köşesine yönlendirmelidir. Oyuncular bu pozisyonda karakterlerinin portresini görecekler ve yanında artı işaretleri olan birkaç elmas olacak. Bu elmaslardan birine tıklamak, oyuncuların çevrimiçi olan herhangi bir arkadaşına grup daveti göndermek için kullanabilecekleri bir davet menüsü açar.

Diablo Immortal rastgele partiye katılma

Bir hayran çevrimiçi hiç arkadaşı olmadığını fark ederse, her zaman rastgele bir partiye katılmayı deneyebilir. Bu, yine ekranın sağ üst köşesindeki üç çizgiye tıklayarak erişilen Parti Bulucu özelliği kullanılarak yapılır ve görev ve grinding konusunda biraz yardıma ihtiyacı olan oyuncular için iyi bir seçenek olabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal: Maksimum Seviye Kaç?

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal: Paragon Rehberi

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal: Gambling (Kumar Oynama)

Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Flowing Curved Sword Nerede Bulunur?