GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

GTA 5’in kurgusal dünyası güçlü silahlarla dolu. GTA 5’in yapısı gereği elbette oyunda bir çok şeyi havaya uçurman gerekiyor. Oyunda bir şeyleri havaya uçurmak için en iyi şeylerden biri Yapışkan Bombalar. Sorun şu ki, ateş etmek için kullandığınız normal düğme sadece bombayı fırlatıyor. Peki GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır? biliyor musun? Bunun için hangi düğmenin bombayı patlatacağını bilmeniz gerekiyor.

GTA 5’te Yapışkan Bomba Nasıl Patlatılır?

Yapışkan Bombalar, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olsun, GTAV’daki herhangi bir Cephaneden satın alınabilen yüksek güçlü patlayıcılardır. Bunları kullanmanın birden fazla yolu vardır, birincisi, onları herhangi bir şeyin üzerine yerleştirebilirsiniz. Veya iyi bir aksiyon arayışınız varsa, onları da atabilirsiniz. Organik olmayan herhangi bir yüzeye yapışacaklar. Tek yapman gereken onları patlatmak.

Farklı platformlarda Yapışkan Bombaları patlatmak için kullanılan düğmeler ve tuşlar şunlardır:

Xbox: D-Pad Sol
PlayStation: D-Pad Sol
Bilgisayar: G Tuşu

GTA 5’te yapışkan bombalar başka ne için kullanılır?

Yapışkan Bombaları başka ne için kullanabilirsin? Onlarla yapabileceğiniz çok şey var. Araba kovalamacaları için mükemmeldirler. Arkanızda bir düşman bulursanız, sadece birini yola atın ve iyi zamanlamanız varsa, Yapışkan Bombayı arabalarının hemen altında patlatabilirsiniz. Bunları tuzak olarak da kullanabilirsiniz. Kendi güvenliğiniz için bir grup düşmana dalmadan hemen sonra onları köşelere veya aracınıza yerleştirmek iyi bir plan olabilir.

İz bırakmaktan hoşlanmayan biriyseniz, onu bir uçağın kanatlarına takmak ve kaçış sırasında uçağı havaya uçurmak, kaçış aracınızı kimsenin bulmamasını sağlamak için çılgınca bir yol olabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5 Online’da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?