GTA 5Rehber

GTA Online Service Carbine Silahı Nasıl Elde Edilir?

GTA Online Service Carbine, klasik bir M16 avı görünümüne sahiptir ve oyunda çok aranan bir silah haline gelmiştir. Bu kısmen, M16’nın parçalarını bir araya getirilmeden önce, M16’nın bölümlerini bulmak için araştırılması gereken rastgele ortaya çıkan suç mahallerini aramayı içeren, ilk başta onu elde etmek için tamamlamanız gereken zorlu hazine avından kaynaklanmaktadır. Bu süreç hala takip edilebilmesine rağmen, artık M16 tüfeğini çemberler arasında atlamadan hemen satın almanın çok daha kolay bir yolu var, bu nedenle GTA Online Service Carbine’i cephaneliğinize eklemek istiyorsanız, kilidi açmanın her iki yöntemini de özetledik.

GTA Online’da suç mahallerinde bulunan beş M16 parçasının hepsini bulun veya Ammu-Nation’dan Service Carbine satın alın. Bu rehberimizde size Service Carbine silahını nasıl elde edeceğinizden bahsediyoruz. Sıkılmadan okuyabilirsiniz.

GTA Online The Criminal Enterprises güncellemesinin bir parçası olarak M16 Service Carbine aramanızı tamamlayabilirsiniz.

GTA Online The Criminal Enterprises silahlı bir kaç gta online karakteri resimde görünmektedir.

 

GTA Online Service Carbine kilidi nasıl açılır?

GTA Online Service Carbine’ın kilidini açmanın iki farklı yolu vardır; M16’yı elde etmenin ilk yolu, rastgele suç mahallerinde haritanın etrafına dağılmış beş Service Carbine parçası bulmak için bir hazine avı içerir. GTA Online’da Çift Etkili Tabanca. Bu, WildBrick142 tarafından başlangıçta GTA güncelleme dosyalarından veri madenciliği yapılan bilgiler sayesinde hakkında bilgi edindik ve bu yöntem ücretsiz olmasına rağmen, tamamen tamamlamak için çok fazla zamana ve rastgele şansa bağlıdır.

Neyse ki, GTA Online Service Carbine’i almanın ikinci yolu çok daha basittir, çünkü hazine avı yoluyla ilk güncellemeye özel döneminden sonra, çok istiyorsanız doğrudan Ammu-Nation’dan veya Ajansınızdaki cephanelikten satın alınabilir. Bu silahın temel maliyeti 370.000 $’dır, ancak indirimleriniz varsa azaltılabilir ve Genişletilmiş Klip, El Feneri, Bastırıcı (standart olarak takılı), Kavrama ve çeşitli Renk Tonları için olağan aksesuar seçenekleriyle birlikte gelir.

Service Carbine parçaları için GTA Online suç mahalli konumları

Service Carbine parçalarını toplayabileceğiniz toplam 10 olası GTA Online suç mahalli konumu vardır ve bunlar adanın etrafında haritada işaretlenmiş aşağıdaki yerlerde rastgele ortaya çıkacaktır:

service carbine silah parçalarının konumlarını gösterir gta online haritası

 1. Paleto Bay
 2. Grapeseed
 3. Alamo Sea
 4. Ron Alternatives Wind Farm
 5. Chumash
 6. West Vinewood
 7. La Mesa
 8. Del Perro Beach
 9. Strawberry
 10. Elysian Island

Aktif bir GTA Online Service Carbine parçası konumuna yakın olduğunuzu bileceksiniz, çünkü haritanızda küçük mavi bir işaret olarak görünecek ve yaklaştığınızda bir daireye dönüşecek – GTA Online Solomon’daki rastgele koleksiyonlara çok benzer film sahne avı veya karşılaşabileceğiniz ve etkileşime girebileceğiniz NPC’ler. Mevcut tüm Service Carbine parçalarını kurtarmak için bu suç mahallerinden beşini keşfetmeniz gerekecek:

 • Barrel
 • Magazine
 • Receiver
 • Scope
 • Sights

Ne yazık ki şu anda bu bir deneme yanılma süreci gibi görünüyor, farklı suç mahalli yerlerini rastgele aktif olarak ortaya çıkana kadar ziyaret ediyor. Bir helikoptere binebilir ve olası tüm konumlar arasında hızla seyahat edebilirsiniz, ancak bunların herhangi birinin gerçekten görüneceğinin garantisi yoktur. Bazı oyuncular bu parçaları ortaya çıkarmaya başlamadan önce 20 dakika çevrimiçi olmanız gerektiğini iddia ederken, diğerleri bir oturuma katıldıktan hemen sonra bir tane bulduklarını ve ayrıca Yalnızca Davet oturumlarında göründüklerini bildirdi.

Başka bir yaklaşım, olası suç mahallerinden bir veya daha fazlasına yakın kişisel bir Ortaya Çıkma Konumu seçmek, bir oturum başlatmak ve ardından hemen yakındaki konumları ziyaret etmek ve hiçbir şey görünmezse Çevrimiçi menü aracılığıyla yeni bir oturum bulup tekrar denemektir. Ancak, yumurtlamaya başlamadan önce 20 dakikadan fazla bekleme süresi doğruysa, aynı lobide bir süre kalmanız ve çeşitli yerleri düzenli aralıklarla kontrol etmeniz daha iyi olur. Unutmayın, bu süreçten geçmek istemiyorsanız GTA Online Service Karabina’yı Ammu-Nation mağazalarından veya sahipseniz Teşkilatınızdaki cephanelikten satın alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Kaç kişi Overwatch 2 oynuyor? Oyuncu Sayıları ve İstatistikleri