Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

Bu geniş rehberimizde Overwatch 2 için tüm karakterlerin Tier bakımından dizilişini göreceksiniz. İlk önce S tierle başlayalım. C tiere kadar yazacağız, bu nedenle bütün sayfaları kontrol ettiğinizden emin olun.

S-Tier Overwatch 2 karakterlerini sizler için aşağıda listeledik. Hemen konuya geçelim;

Overwatch 2’deki en iyi Kahramanlar Bu karakterler güvenilir bir şekilde faydalıdır ve güçlü yetenekleri nedeniyle herhangi bir takım için gerekli olarak görülebilir. Bazıları oynamak diğerlerinden daha kolaydır, ancak hepsinin bir savaşın gidişatını değiştirme potansiyeli vardır:

D.Va:

D.Va, Overwatch 2’de inanılmaz derecede güçlü kalır ve bir Tank için çok agresif oynamayı göze alabilir, sırasıyla Mikro Füzeleri ve Savunma Matrisi ile hem hasar verir hem de hasarı emer. Ayrıca yok edilen robotundan dışarı atılması, mükemmel bir hayatta kalma kabiliyetine sahip olduğu ve düşman ekiplerinin başa çıkması için bir acı olabileceği anlamına geliyor.

Orisa:

Önemli bir yeniden çalışmanın ardından Orisa, en iyi tank noktalarından birine yükseldi. Yeni Energy Javelin ve Javelin Spin Yetenekleri, fırlatılan ciritin bir geri tepme ve sersemletme etkisine sahip olmasıyla, ona harika savunma seçenekleri sunarken, döndürme, mermileri yok etmesine izin verir. Güçlendirme yeteneğinin dikkatli kullanımı ve yakınlarda iyi bir şifacı, Orisa’yı neredeyse durdurulamaz hale getirebilir.

Zarya:

Artık Zarya’nın bariyer Yetenekleri iki yükü paylaştığına göre, kullanımı daha kolay ve biraz daha çok yönlü. Kendinden köpürerek hasarı emen bir ön cephe Tankı olarak ya da orta hat Tankı olarak, eleme için içeri girerken agresif Hasar kahramanları etkili şekilde oynanabilir. Graviton Surge, mükemmel bir kitle kontrolü Ultimate olmaya devam ediyor, bu nedenle koordineli ekipler gerçekten en iyi şekilde yararlanabilir.

Zarya Overwatch 2 oyunundan bir kahraman

Bastion:

Bastion da bazı önemli değişiklikler aldı ve artık çok güçlü. Minigun Assault Configuration içindeyken hareket edebilmesi yeterince yıkıcıdır ve düşmanları kovalamasına ve sağlıklarını parçalamasına izin verir. Yeni Topçu Nihai ve Taktik Bomba Yeteneğinin yanı sıra sınıfının en yüksek sağlık havuzuyla birleştiğinde, Bastion ciddi bir yumruk atıyor ve düşman ekibinin üstesinden gelmesi zor olabilir, bu da onu saldırı ve savunma için çok yönlü harika bir oyuncu yapar.

Sojourn:

Yüksek hareket kabiliyetini çok yönlü hasarla harmanlayan Sojourn, etrafta olması gereken harika bir Hasar Kahramanıdır. Railgun Birincil Ateşi, yakın mesafeden kayda değer hasar verir, ancak kesin nişan almış oyuncular, İkincil Ateş atışını, düşmanları daha uzun mesafelerde nişanlamak için etkili bir şekilde kullanabilir. Güçlü Kaydırma Yeteneği, özellikle yüksek bir sıçramaya iptal edildiğinde, agresif olmasına ve neredeyse her yerden düşmana baskı uygulamasına izin verdiğinde harika bir hareket seçeneğidir.

Soldier 76:

Güvenilir ve öğrenmesi kolay Soldier 76, hemen hemen her takım için harika bir Kahramandır. Ağır Nabız Tüfeği ve Helix Roketleri, sürekli ateş açmasına izin verirken, aynı zamanda Biyotik Alanı sayesinde müttefiklerine biraz iyileşme sağlayabilir.

Soldier 76 Overwatch 2 oyunundan bir karakter

Sombra:

Nihai kanat karakterinin ve harika bir yıkıcının peşindeyseniz. Bir şifacıyı hacklemek ve ortadan kaldırmak veya bir tankın dikkatini dağıtmak için Gizlilik kullanırken düşman ekibinin arkasına geçmek, düşmanın savunmasının çökmesine neden olarak Sombra’nın ekibine büyük bir avantaj sağlayabilir. Ve işler çok ısınırsa, iyi yerleştirilmiş bir Translocator, sıfırlamak ve tekrar denemek için hızlı bir kaçış yapmasına izin vererek Sombra’yı kalıcı bir tehdit haline getirir.

Ana:

Ana, Biotic Rifle ve Biotic Grenade ile sağlayabileceği odaklanmış iyileştirme sayesinde Overwatch 2’de üst düzey bir destek karakteri olmaya devam ediyor. Becerikli Ana oyuncuları ayrıca saldırgan düşmanları Sleep Dart ile uyutarak ve düşmanlarını geri çekilmeye zorlamak için Biyotik Bombası’nın iyileştirici etkilerini kullanarak cezalandırabilecekler.

Lucio:

Partiye mükemmel destek yetenekleri kazandıran Lucio, müttefiklerinin sağlığını korumak için sürekli iyileştirme veya ekibini daha hareketli hale getirmek için hız artışı sağlar. Sonik Yükselticisi ve patlama gücü, aynı zamanda Lucio’nun takımını desteklerken bazı elemeleri alabileceği anlamına gelir ve Sound Barrier Ultimate, bazı yüksek hasarlı Yetenekleri ve Nihaileri geçersiz kılmak için mükemmeldir. Duvar sürmesinde ve şarkı değiştirmesinde ustalaşmak, takım arkadaşlarınıza tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi doğru zamanda sağlamanıza izin verecek ve sizi yenmenizi çok zorlaştıracaktır.

Moira:

Moira’nın güçlü yönleri, hemen hemen her yerde ve çoğu zaman aynı anda iyi bir iyileşme ve hasar sağlayabilmesi gerçeğinde yatmaktadır. Onun Biyotik Kavraması, müttefiklerini savaşta tutmak veya düşmanın sağlığını kesmek için yakınlarda kullanılabilirken, Biyotik Küreleri, kendisinin olmadığı yerlerde iyileşmek veya zarar vermek için kullanılabilir. Soldurma Yeteneği de hareket için mükemmeldir ve savaşın ortasından kaçmasına veya daha iyi iyileşme veya hasar sağlamak için hızla yeniden konumlanmasına izin verir.

A-Tier Overwatch 2 Kahramanları

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
DayZ Benzeri 5 Oyun