Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Kaç GB İndirme Yapıyor?

Valorant’ın bilgisayarınızda ne kadar yer kaplayacağını merak ediyor musunuz? Size bunu doğrudan açıklayacağız. Valorant kaç gb dosya indiriyor? Valorant’ın dosya boyutunun kaç gb olduğunu anlamak için bu tür oyunların sistemi hakkında kısa bir bilgi verelim.

Valorant gibi özellikle çevrimiçi oyunlar sık sık güncelleme aldığından dosya boyutunda değişiklik olacaktır. Siz ilk oyunu oynayanlardansanız muhtemelen toplamda 9Gb dosya indirdiniz. Ama Valorant’ı bugün indiren bir kişi oyunun çıktığı tarihten bu yana gelen özellik ve içerikleri de indirmek zorunda kalacaktır. Bu günümüzde 15Gb civarındadır. Daha açıklayıcı olmak gerekirse, bu boyut elbette her güncelleme ile artacaktır.

Valorant dosya boyutu ne kadar?

Valorant, bu yazının yazıldığı tarih itibariyle 15Gb dosya boyutuna sahiptir. Gelen güncellemelerle dosya boyutu yükselecektir. 

Ek bilgi olarak; Valorant, daha fazla oyuncuya erişmek için görselleri düşük tutulmuş bir oyundur. Bu nedenle dosya boyutu çok yüksek değildir. Fakat her içerikle birlikte güncelleme yaptığınızda dosya boyutu yükselecektir.

valorant gorseli iki farklı ajan görülüyor

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant Sadece PC’de Mi Oynanıyor?