Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Ne Kadar İnternet Yer?

Valorant’ı indirirken harcadığınız Gb haricinde çevrimiçi oyunları oynamak için ayrıca anlık internet tüketirsiniz. Bir çok oyuncunun sınırsız interneti olduğundan bu tip sorulara cevap aramak zorunda değiller ama sabit interneti olmayan, telefonunu kullanıp Valorant oynamak isteyenler Valorant Ne Kadar İnternet Yer? sorusuna cevap bulmak zorunda çünkü telefon faturasına ekstra yük bindirmek istemezler.

Yaptığımız araştırmalar neticesinde tam bir kullanım detayını bulamadık ama ortalama rakamlar ortaya çıktı. Valorant’ın ne kadar internet yediği konusunun değişiklik göstermesinin en önemli sebebi, görüntü kalitesi, girilen aksiyon ve yine bunun sebebi de daha kaliteli grafikler. Oyunda yaşanan anlık grafik yüklemeleri transfer edilen dosya boyutunu artırabiliyor. Şimdi geçelim Valorant Ne Kadar İnternet Yer? sorusunun cevabına.

Valorant, saat başı 200 ile 500 Mb arasında internet tüketmektedir.

Telefonunuzun veri paylaşım özelliğini açıp bilgisayarınızı telefonun wifi özelliğine bağlayın. İnternet hakkınızı kontrol edip oyuna girin. 1 saat sonunda 500Mb civarında internet tükettiğinizi farkedersiniz. Dediğimiz gibi, bu cihazdan aldığınız görüntü kalitesine girdiğiniz aksiyondan etrafınızda yaşanan aksiyon ve patlamalara kadar her şey anlık bilgisayarınıza transfer edileceğinden 500Mb ortalama rakamı gibi bir internet harcamanız muhtemel.

Valorant daha az internet kullanmak için ne yapmalısınız?

Saatte 500Mb internet kullanımı sizin için çoksa bunu doğrudan düşürmek için grafik ayarlarını düşürmek kısmen işe yarayacak ve daha kalitesiz grafikleri görüntüleyeceğiniz için transfer edilen dosya miktarı da azalacak, boyutu küçülecektir. Bu sayede daha az internet tüketebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant Ücretsiz Mi?