PUBGPubg Mobile

Pubg Duvar Kağıdı – En İyilerini Seçtik

Pubg oyunu, hem bilgisayarda hem de telefonda bir çok oyuncunun vazgeçilmezi haline geldi. Kolay erişilebilir olmasının yanında heyecan dolu anlarıyla oyuncuları etkilemeye devam ediyor. Özellikle bir Pubg oyuncusuysanız bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız pubg duvar kağıdı öğelerini beğenebilirsiniz. Pubg duvar kağıdı içeriklerimizin çoğu 4K olarak seçilmiştir. Bunun yanında en düşük çözünürlük kaliteli bir pubg duvar kağıdı olması için FHD yani 1080P olabilir.

Sizler için seçtiğimiz pubg duvar kağıdı örneklerini aşağıda görebilirsiniz. Bunun yanında kontrol ederek eğer içinde beğendikleriniz varsa bağlantıyı indirip bilgisayarınızın ekranını pubg duvar kağıdıyla süslemeniz mümkündür.

Pubg duvar kağıdı içeriklerimizin görüntü kalitesiyle oynanmamıştır ve orjinal kalitedir. Duvar kağıdının rengine göre 500Kb ile 3 Mb arası dosya boyutu olduğunu unutmayın.

Yukarıdaki pubg duvar kağıdı arasından beğendikleriniz varsa dosyayı hemen indirebilirsiniz.

Daha önce de PUBG PP ile ilgili yani Pubg profil fotoğrafıyla ilgili bir paylaşımımız olmuştu. Pubg PP ile ilgili detaylı bilgi almak ya da profil fotoğrafı indirmek istersen hemen buraya bakabilirsin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
PUBG

PUBG'ye 2022 yılı yol haritası

Pubg New State

PUBG: NEW STATE, en son güncellemede yeni Round Deathmatch Modu, yeni silahlar ve daha fazlasını ekliyor

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

PUBG

PUBG Ücretsiz Oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ping Nedir, Nasıl Düşürülür?