AksiyonMobil Oyun

Assassin’s Creed Jade oynanışı internete sızdı

Jade kod adlı yaklaşan Assassin’s Creed mobil oyununun ilk üç dakikalık oynanışı burada. Kod adı Jade olan Assassin’s Creed’den neredeyse üç dakikalık oynanışı gösteren bir video Reddit aracılığıyla ortaya çıktı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Görsel olarak oyun, çok etkileyici çizim mesafesi, ateş ve duman efektleri ve detay seviyesi ile bir mobil başlık için oldukça güzel görünüyor. Kullanıcı ara yüzü de şaşırtıcı bir şekilde AAA Assassin’s Creed oyunlarına çok benziyor. Geçişe gelince, animasyonlar büyük Assassin’s Creed oyunları seviyesinde olmadığı için biraz sert görünüyor ama bu beklenen bir şey olabilir. Sonuçta bu bir mobil oyun. Assassin’s Creed Jade’e aşina değilseniz, Ubisoft oyunun MÖ 215’te Çin’in Qun hanedanlığı döneminde geçtiğini doğruladı. iOS ve Android için resmi olarak onaylandı, bu nedenle başka platformlarda beklemeyin.

Video silinebilir, silinmeden izleseniz daha iyi olur.

Jade, oyuncuların karakterlerini yaratmalarına ve tamamen kişiselleştirmelerine izin verecek, bu da seri için bir ilk. Genellikle Assassin’s Creed, karakterin cinsiyeti arasında seçim yapmanıza izin verir ve hepsi bu kadar. Ubisoft daha önce, piyasaya sürülecek ilk oyun olan Assassin’s Creed Mirage dahil olmak üzere birkaç Assassin’s Creed oyununun şu anda geliştirilmekte olduğunu doğrulamıştı. Yaklaşan diğer Assassin’s Creed oyunları arasında Japonya’da geçen Valhalla benzeri devasa bir oyun ve kod adı Hexe olan daha küçük ve daha karanlık bir oyun yer alıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Origins Yakında Xbox Game Pass’e Geliyor