AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO’nun “stilize görünüm” ve “yeni bir karakter kadrosu” sunacak

Guerrilla Games, yakında daha fazla detay vermeyi planladığı Horizon MMO’nun yeni bir karakter kadrosuna ve benzersiz ve stilize bir görünüme sahip olacağını açıkladı. Guerrilla Games, yeni projeleri için aktif olarak işe alım yapıyor ve bugün stüdyo, Guild Wars yayıncısı NCSoft ile ortaklaşa yapılan, söylentilere göre Horizon MMO olabilecek bir çevrimiçi Horizon projesi için yeni bir dizi açık pozisyon ortaya çıkardı.

Horizon Forbidden West geliştiricisi, çevrimiçi projenin yeni bir karakter kadrosu ve ilginç bir şekilde, benzersiz stilize bir görünüm içereceğini doğruladı, bu nedenle süper gerçekçi grafikler beklemeyin. Bunun bir MMO olduğu ve 100 aktif oyuncu bir yerde göründüğünde bunların ne kadar büyük bir yük olabileceğini bildiğiniz düşünülürse, bu muhtemelen optimizasyondan kaynaklanan kayıplar olacaktır. Guerrilla Games’in duyurusunda, “Yeni bir dahili ekip, Horizon’s Universe’de yeni bir karakter kadrosu ve benzersiz stilize bir görünüm içeren ayrı bir Çevrimiçi Proje seti geliştiriyor, arkadaşlar Horizon’un görkemli vahşi doğasını birlikte keşfedebilecekler.” şeklinde tweet attı.

Horizon MMO henüz Gerilla tarafından düzgün bir şekilde duyurulmadı. NCSoft ortaklığı hakkındaki söylentinin yasal olup olmadığını bile bilmiyoruz, ancak stüdyonun bunun gerçekten de harici bir proje olduğunu doğruladığı göz önüne alındığında, söylentinin o kısmı yasal gibi görünüyor. Gerçek oynanışa gelince, stüdyo, oyuncuların dünyayı birlikte keşfedebileceklerinden bahsetti, bu yüzden kooperatif bekleyin. Ayrıca büyük mekanik canavarlar görmeyi bekliyoruz, bu nedenle Monster Hunter benzeri bir oyun muhtemelen proje için en iyi tanımdır.

Umarım yakında bu yeni Horizon projeleri hakkında daha fazla şey duyacağız ve biraz oyun da göreceğiz. Guerilla ve Sony, önümüzdeki birkaç yıl içinde seriyi kesinlikle devam ettirecekler.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Horizon Forbidden West Hangi Sınıf İle İlerlemelisiniz?