GTA 5

GTA 5 Online’da Railgun Nasıl Alınır?

MK2’ye karşı uygun bir silah mı istiyorsunuz? GTA 5 Online’da Railgun’u nasıl alacağınızla ilgili GTA 5 rehberimize göz atın.

Los Santos Drugs Wars DLC genişlemesinin piyasaya sürülmesiyle, GTA Online’a çok sayıda yeni içerik eklendi. Halihazırda kapsamlı bir silah listesi olsa da, bu genişleme aynı zamanda Coil Railgun silahlarının geri dönüşünü de işaret edebilir. Son derece ölümcül darbeler için güvenebileceğiniz aşırı güçlü tam otomatik bir silahtır. Ancak birkaç oyuncu bu silahı Los Santos çevresinde alamıyor veya bulamıyor. Öyleyse, GTA 5 Online’da Railgun’u nasıl alacağınıza dair kılavuzumuza göz atın.

GTA 5 Online Railgun Nasıl Alınır?

Ne yazık ki, şu anda GTA 5 Online’da Railgun’u almanın bir yolu veya yöntemi yok. Ancak Los Santos Drugs Wars genişlemesi önümüzdeki haftalarda ve aylarda yeni içerik eklemeye devam edeceğinden endişelenmeyin. Topluluğun çoğunluğu tarafından önerildiği gibi, Railgun, gezici Gun Van’ın bir parçası olabilir. Bu silah atölyesi, oyuncuların özel ve sınırlı silahlara sahip olmalarını sağlayacak. Bu güncellemeyi gelecek yılın başlarında bekleyebilirsiniz.

Gun minibüsüne tek bir yerden erişilemeyecek olsa da, onu bulmak için haritada gösterilecek. Bu nedenle, GTA Online’da yerini bulma konusunda endişelenmenize gerek yok. Ancak konumunu öğrenmek için menzil içinde veya yakınında olduğunuzdan emin olun. Ancak, Railgun’un fiyatı önceki fiyatı olan 250.000$’dan daha yüksek olabilir. Ancak bunu bilmek için Gun Van’ın Los Santos sokaklarına gelmesini beklememiz gerekecek.

Bazı düşman ve Bunker İkmal modları sırasında Railgun’u almanın başka alternatifleri de vardır. Ancak bu silahı soygunlar veya işler dışında kullanamazsınız. Ne olursa olsun, Railgun silah koleksiyonunuza güzel bir katkı olabilir. Birkaç oyuncu tarafından tahmin edildiği gibi, bu Silah minibüsü oyuncular için benzersiz ve nadir silahlarla güncellenmeye devam edecek. Bu yüzden, fırsat buldukça Railgun’a el attığınızdan emin olun.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA Online'da araba satın alma ve garajınızı doldurma

GTA 5

GTA 5'te Graveyard Killer Kimdir Ne Yapar?

AksiyonGTA 5

GTA Online San Andreas Mercenaries Güncellemesi: Heyecan Verici Yeni Arabalar ve Özellikler

GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5 Online’da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?