Spor Oyunları

Rocket League’in en iyi arabaları

Rocket League’in en iyi arabasını bulmaya çalışıyorsanız, motorları karşılaştırarak saatler harcamanıza engel olacak tek rehber bizde.

Rocket League’in en iyi arabasını mı arıyorsunuz? Elbette, mekanik bir Lionel Messi gibi hava atışlarında, son dakika kurtarışlarında ve top sürmede ustalaştınız, ancak o eski büyük topa vurmak için en iyi kırbacı elde edene kadar, asla büyük liglere çıkamazsınız. Bu nedenle, en iyi Rocket League arabaları söz konusu olduğunda en iyi seçeneklerin neler olduğunu anlamak için kaputun altını incelemeye karar verdik.

Rocket League’in en iyi arabaları

Profesyoneller, yeni başlayanlar ve aradaki hepiniz için bir şeyler içeren Rocket League’in en iyi arabaları için ilk beş seçimimizi seçtik. Öyleyse kemerinizi bağlayın ve bu şeyi hızlandıralım.

Octane

Kilidini açtığınız ilk arabalardan biri olmasına rağmen Octane, mevcut vagonların genişletilmiş listesi boyunca birincil seçenek olmaya devam ediyor ve Rocket League’in en iyi arabaları listemizde en üst sırada yer alıyor. Hünerli hücum oyunu için mükemmel bir şekilde uygun bir hitbox ile – ve aynı zamanda kale çizginizde topu yoldan çıkarmak – hem profesyoneller hem de amatörler için baskın bir seçimdir. Rocket League’in çıkışından beri Octane ile birlikte, arabanızı süslemek için kullanılabilecek şık dış görünüm sıkıntısı yok ve yakın zamanda çok sevilen tasarımın daha azını görmeyi beklemiyoruz.

Batmobile

Şahsen, Batmobil’in rekabetçi Rocket League için uygun olup olmaması benim için önemli değil, çünkü bu Batmobil, ancak bu ikonik hız makinesinin bazı otomobil sporları için mükemmel şekilde uygun olduğu gerçeği benim için bir şey değil. Uzun, düz gövdesiyle Batman’in tercih ettiği ulaşım şekli havada uçan bir canavardır ve onu iyi bir defans oyuncusu yapacak kadar yer kaplar. Octane ile bu listedeki bir sonraki seçim olan Dominus arasında kalırsanız, Batmobil arada buluşmak için iyi ve eğlenceli bir yer olabilir.

Dominus

Rocket League’in eski tarz bir güçlü arabaya sahip olduğu en yakın şeye giriş yapmak istiyorsanız, Dominus uygun bir seçenektir ve tüm araba listesindeki en şık görünümlü makinelerden biridir. Octane’ın en popüler ikinci seçimi olan Dominus, deneyimli profesyonellerin bir maçın kaybedilemeyecek kadar önemli olduğu durumlarda başvurdukları arabalardan bir diğeridir.

Merc

Merc’teki hitbox, onu sahadaki en parlak şey gibi görünmekten çekinmeyen yeni başlayanlar için ideal bir seçim haline getiriyor ve top sürme becerisini kazanmak ve kalede bol miktarda yer kaplamak için mükemmel. Kuşkusuz, kontraya yakalanırsanız dar köşeler için Merc’e güvenemezsiniz, ancak aksi takdirde, hem başlangıç hem de büyük ligler için sağlam bir araçtır.

Breakout

Rocket League’e ciddi bir Tron havası katmak ve aynı zamanda rekabetçi bir araba sürmek istiyorsanız, Breakout favorilere şık bir alternatiftir. Eski bir Lamborghini gibi görünen Breakout, gözleme kadar düz kapüşonuyla diğer oyuncuların ortalarını veya diğer her türlü vuruşları vurmak için mükemmel olan tek hünerli bir forvettir. Merc gibi, Breakout da havada pek işe yaramıyor, ancak oyununuzun çoğunu yerde oynuyorsanız, denememek için hiçbir neden yok.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Spor Oyunları

FIFA 23'te Trainer Nasıl Kapatılır?

Spor Oyunları

PlayStation ve Xbox Sahipleri FIFA 22'yi Beraber Oynayabilecek

Spor Oyunları

eFootball'un 1.0 Yaması Gelecek Hafta Yayınlanacak

RehberSpor Oyunları

FIFA 20 Twitch Prime Paketi Avantajları Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Jade oynanışı internete sızdı