RehberValheim

Valheim’de Staff of Embers Nasıl Yapılır?

Staff of Embers, Valheim’da etkileyici bir silah olabilir, ancak birkaç farklı biyomdan gelen malzemelere geliştirilmesi gerekir.

Oyunun Açık Test sürümünde Valheim’a yapılan Mistlands güncellemesiyle, oyuncular tamamen yeni bir savaş sistemine ve biyoma erişim kazandılar. Oyuncular, yeni bölgenin ve düşmanların zorluklarını çok daha aşılabilir hale getiren ilişkili sihirli silahlarından ve zırhından yararlanabilirler. Bu silahlardan biri, çok uzak mesafelere küçük bombalar fırlatabilen bir eşya olan Staff of Embers’dır. Bu yetenek, özellikle Valheim’daki bazı eski biyomlardan gelen yaratıklara ciddi hasar verebilir. Staff of Embers’tan yararlanmak isteyen oyuncular için bu rehberimiz yardımcı olmak için burada.

Staff of Embers Nasıl Yapılır?

Staff of Embers, 20 Yggdrasil Ağacı, 4 Surtling Çekirdeği ve yalnızca Valheim’daki yeni üretim istasyonu Galdr Masasında inşa edilebilen 16 Rafine Edilmiş Eitr gerektirir. Neyse ki, bu silahı yaratmak için bunun sadece 1. seviye bir Galdr Masası olmasına ihtiyaçları var. Gerekli malzemeler, oyuncuları bir çift farklı biyoma götürür: Kara Orman ve Sis Toprakları.

Surtling Cores’tan başlayarak, bu parlayan küpler en çok Valheim’ın Kara Ormanı’ndaki Mezar Odası zindanlarında bulunabilir. Yggdrasil Wood, oyuncuların Mistlands biyomu boyunca büyüyen Yggdrasil Sürgünleri üzerinde bir Black Metal Axe kullanmasını gerektirirken, Rafine Eitr, bir Eitr Rafinerisinde Bitki Özü ve Yumuşak Dokuyu birleştirmenin ürünüdür. Bu bileşenler, birincisi için Mistlands’deki parlayan köklerden çıkarılabilir ve ikincisi için Kadim Kalıntıların kafataslarında bulunabilir.

Staff of Embers Nasıl Kullanılır?

Bu silah, düşmanlara hem künt hem de ateş hasarı veren ateş topları fırlatmak için tasarlanmıştır. Sağ tıklama, asanın gücünü etkinleştirir ve basılı tutmak, oyuncunun Eitr’si bitene kadar art arda ateş topları fırlatır. Bu, Valheim için yeni olan ve doğru yiyecekleri yiyerek geçici olarak artırılabilen sihirli bir kaynaktır. İki elli bir silah olarak işlev görür ve bir oyuncunun kısayol tuşlarına yerleştirilebilir.

Temel seviyede Staff of Embers 120 künt hasar ve 120 ateş hasarı verebilir ve ateş topu başına 35 Eitr kullanır. Asanın 48 blok zırhı, 20 blok kuvveti ve 100’lük etkileyici bir geri tepmesi var. Tüm bunlarla birlikte, silah, Sis Toprakları’nda yaşayan devasa yaratıkları geri püskürtmek ve önemli miktarda hasar vermek için son derece yararlı olabilir. Nispeten yüksek Eitr maliyeti, bu kaynak çubuğunu tamamen boşaltmadan önce yalnızca birkaç ateş topu fırlatacağı anlamına gelir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Green HellRehber

Green Hell'de Kraliçe Arı Nasıl Bulunur?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?