MMORPG

Throne And Liberty 2023’te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Güncelleme: 27/03/2023 – Throne And Liberty çıkış tarihi ile ilgili bilinenler ve dedikodular eklendi.

NCSoft bu sabah yeni MMORPG, Throne and Liberty’ye yeni bir ön izleme yayınladı ve oyun hakkında daha fazla bilgi vererek oyuncuların gelecek yıl oyunu ne zaman oynayabileceklerini açıkladı.

2023’ün ilk yarısında dünya çapında hem PC’ye hem de Konsollara gelecek olan Throne and Liberty, kusursuz bir açık dünya, zindanlar ve çok daha fazlasını içerecek. Video, oyuncuların gelecek yıl Throne and Liberty çıktığında görmeyi bekleyebilecekleri bazı mekanikleri ve özellikleri açıklıyor.

NCSoft ekibinin üyeleri tarafından sunulan video, çok katlı ve hava durumuna bağlı olarak değişen zindanların yanı sıra yapımcı Jongok Ahn’ın “serbest sınıf” sistemi olarak tanımladığı bu tasarımlardan birazını gösteriyor. Oyuncuların rollerinin önceden tanımlanmış bir sınıfla değil, silahlarıyla belirleyecekler.

Throne and Liberty’nin daha önce 2023’ün ilk yarısında piyasaya sürüleceği söylendi. Ancak Amazon Games, şu anda çıkış tarihi bilgisini doğrulamadığını söylüyor.
NCSoft, Throne ve Liberty için kesin bir çıkış tarihi açıklamadı, ancak oyunların 2023’ün ikinci yarısında çıkması bekleniyor.
Throne and Liberty çıkış tarihi söylentileri
The Throne and Liberty çıkış tarihi, PS5, Xbox Series X|S ve PC için 2023 olarak belirlendi. Oyun, MMO seçimlerine ek olarak Amazon tarafından dünya çapında yayınlanacak. Oyunun duyurusu sırasında kesin bir pencere verilmedi, ancak 2023’ün ikinci yarısında geleceğini tahmin ediyoruz.
Throne and Liberty’nin çıkış tarihinin şu anda 2023’ün ilk yarısında olması planlanıyor. NCSoft henüz belirli ayrıntılar sağlamadı, ancak önümüzdeki haftalarda ve aylarda oyunun lansmanı hakkında daha fazla şey duyacağız. Oyunun web sitesinin İspanyolca versiyonunda yer alan bir makaleye göre Amazon Games, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Japonya için yayıncılık görevlerini üstlenecek.

PDMO Moonyoung Choi, Throne and Liberty’nin en başından itibaren küresel bir hizmet olma arzusu da dahil olmak üzere, stüdyonun MMO ile aldığı yönden de bahsetti. Choi, UI ve UX tasarımından bahsediyor ve bunun hem PC hem de konsol oyuncuları için iyi olacağını belirtiyor ve gelecekte MMORPG’yi mobilde oynama fikrine de vurgu yapıyor.

Videonun tamamını yukarıdaki yerleştirmeden kontrol edebilirsiniz. 2023, NCSoft için iyi görünüyor çünkü Throne and Liberty ufuktaki bir sonraki büyük yeni MMO lansmanı olabilir.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir