RehberWarzone

Warzone 2.0 Silahları Düzenleme Geliştirme

Çok oyunculu modda ve battle royale’de en iyi silahları oluşturmak için silah ayarlarından nasıl yararlanacağınızı sizlere göstermeye çalışacağız.

Silah ayarı, Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0’da oyuncuların silahlarındaki eklentileri özelleştirmesine olanak tanıyan yeni bir özelliktir. Bu rehber, silah eklentilerinizi beğeninize göre özelleştirebilmeniz için Warzone 2’de silahların nasıl ayarlanacağını açıklayacaktır.

Silahları ev eklentileri düzenleme

Silah ayarı, silah eklentilerinin niteliklerini tercihlerinize daha iyi uyacak ve en çok kullandığınız silahları optimize edecek şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Oyuncular silah donanımlarını hem Warzone 2.0 hem de Modern Warfare 2 çok oyunculu modunda ayarlayabilirler. Her iki modda da silah ayarını kullanabilmeniz için öncelikle bir silahı maksimum seviyeye çıkarmanız gerekir. Bir silahla maksimum seviyeye ulaştığınızda, onun ataşmanlarını Gunsmith içinden ayarlayabileceksiniz.

Bir silahı düzenlemek ve değiştirmek için Warzone 2.0 veya Modern Warfare 2’yi açarak başlayın ve Silahlar sekmesine gidin. Özel bir teçhizat seçin, ayarlamak istediğiniz maksimum seviye silahı donatın ve ardından Gunsmith’e girin. Bir eklenti yuvasını vurgularken üzerinde İnce Ayar yazan bir artı sembolü arayın.

Bir ekin ayar menüsünü getirmek için Ayarla’yı seçin. Ekranın altında ve yanında, bir eklentinin uzunluğuna ve ağırlığına ince ayar yapmanıza izin veren ayarlanabilir kaydırıcılar ve ayarlamanın silahın genel niteliklerini nasıl etkileyeceğini gösteren bir grafik olacak.

Kaydırıcılar, yerleşik Artıları ve Eksileri temelinde bir ekin belirli özelliklerini ayarlamanıza olanak tanır. Örneğin, bir namlu üzerindeki ağırlığı artırmak, geri tepme kontrolünü iyileştirebilir, ancak bunun maliyeti hareketliliktir. Bir silahı ayarlamanın en iyi yolu, silahın savaşta nasıl performans göstermesini istediğinize bağlı olacaktır.

Bir eki ayarladıktan sonra, Gunsmith’te bir dişli sembolü ile işaretlenecektir. Ayarlamayı doğru yapmak için atış menzilindeki değişiklikleri ayarlamalar arasında test edebilirsiniz.

Silah Ayarlama, deneyimli oyuncuların silah yapılarını geliştirmeleri ve savaşta avantaj elde etmeleri için iyi bir yoldur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Tam Sistem Gereksinimleri

Destiny 2Rehber

Destiny 2 Sinking Feeling shader nasıl alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu