Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Switch

Nintendo Switch Konsolunuzu Tablete Dönüştürme

Nintendo, her yeni ürününde oyuncuyu daha da kısıtlıyor. Bunun en yakın örneği Switch. Switch’de daha önceki ürünlere göre daha az özelleştirme seçeneği var. Peki bunu nasıl düzeltirsiniz? Bir not defteri, yapboz oyunu ve daha fazlasıyla Switch ürününüzü basit bir tablet gibi kullanabilirsiniz.

Nintendo Switch, önceki Nintendo avuçiçi modellerine göre önemli ölçüde daha az özelleştirme özelliği ve uygulamasına sahiptir – temalar iki basit rengin ötesinde özelleştirilemez, kullanıcılar ana ekranlarını yeniden düzenleyemez ve 3DS’nin Oyun Notları uygulaması gibi bir not alma özelliğinden yoksundur. Ancak bugün, bağımsız geliştirici ve yayıncı RedDeerGames, konsolda eksik olan bu küçük pencere öğelerinden bazılarını tek bir küçük işletim sisteminde geri getiriyor gibi görünen Switch için bir uygulama olan nOS: New Operating System’i piyasaya sürdü. Orijinal mağaza içeriğini buradan kontrol edebilirsiniz.

Uygulama, modern işletim sistemleriyle birlikte gelen tüm ayrıntıları içerir: hesap makinesi, galeri, not defteri, yapılacaklar listesi, MS Paint benzeri bir çizim uygulaması, bir bulmaca oyunu ve özelleştirilebilir ayarlar. Herhangi bir modern işletim sisteminde olduğu gibi, kullanıcılar aynı anda birden fazla pencere açabiliyor ve bu da şu anda bir tarayıcıya veya başka herhangi bir özelliğe sahip olmamasına rağmen onlara çoklu görev yapma yeteneği sağlıyor.

Oyunun basın kitine göre, şu anda 16 Şubat’a kadar 1,99$ karşılığında satılıyor, ancak normalde fiyatı 39,99$ civarında olacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
KonsolXbox

Microsoft'un yerel bir Xbox el konsolu üzerinde çalıştığı söyleniyor

KonsolRehberXbox

Xbox One'da Nasıl Daha Fazla Depolama Alanı Açılır?

KonsolRehberXbox

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

PlaystationRehber

PS5 Hata Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?