Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Hızlı bir başlangıç için ipuçları

Devasa bir oyun düşünün, daha sonra bunun komple Türkçe olduğunu düşünün. İşte o Genshin Impact’tir. Yakın zaman önce Türkçe dil desteği alan oyun hakkında rehber serimize bu yazıyla başlıyoruz. İşte macerasına Genshin Impact ile başlamak isteyenler için bazı ipuçları.

Yatırım yapmayı planladığınız karakteri yükseltme fırsatınız varsa, bunu hemen yapın. Size çok fazla deneyim kazandıran öğeleriniz olmadığı sürece seviyeler yavaş ilerler. Hem karakterinize hem de partinize seviye atlatmak için bunları kullanın.

Tüm elemanlar birbiriyle bağlantılıdır. Yıkıcı kombinasyonlar oluşturmak için bunları kullanın. Takımda aynı unsurlara sahip olmanın etkisini güçlendirdiğini unutmayın.

İşi zevkle karıştırın, sadece görev yapmaya veya keşfetmeye odaklanmayın. İlerlemeye devam etmek ve Genshin Impact’teki ilginç yerleri keşfetmek için bu iki şeyi birleştirmeye çalışın.

Haritada ilginç yerleri pinglerle işaretleyin. Kullanacak çok şeyiniz var ve muhtemelen belirli bir yere geri dönmek istediğiniz bir zaman olacak.
x10’u seçin. Dilek tutarken sadece bu seçeneği seçin. Bunu seçerek, daha güçlü bir şey elde edeceğiniz garanti edilecektir.

Basit ve hızlı ipuçlarımız Genshin Impact için şimdilik bu kadar. Daha detaylı ipuçları için bizi takip edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dead Space Remake’i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?