Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin Impact rehber serimizin bu sayfasında, başka bir oyun içi içerik olan keşif gezileri hakkında bilgiler bulacaksınız. Keşif seferlerinin ne olduğunu, bunların kilidini nasıl açacağınızı ve keşif seferlerine en iyi kimin gönderileceğini öğreneceksiniz. Genshin Impact keşif gezilerinden elde edeceğiniz malzemeleri aslında kendiniz açık dünyadan toplayabiliyorsunuz ama bu geziler sayesinde özellikle aramanıza gerek yok. Karakterlerinizi belirli bir süre boyunca belirlediğiniz yerlere keşfe gönderebilirsiniz.

Keşif süresini ve nereye göndereceğinizi belirlenen yerlerden kendiniz seçiyorsunuz. Süre uzadıkça elde edilen malzeme artarken farklı bölgelerin farklı içerikler verdiğini hatırlatalım. Bu sayede en çok ne eksikse onu toplamanız mümkün.

Karakter geliştikçe ve hikaye ilerledikçe (14’lük bir AR derecesi kazanmalısınız), size kilidi açılmış karakterlerinizi keşif gezilerine gönderme seçeneği sunulacak. İşin iyi tarafı, keşfe gönderdiğiniz karakterler hala oynanabilir olacaklar. Karakterler 4, 8, 12 veya 20 saatlik seferlerde gönderilebilir. Sefer ne kadar uzun olursa, o kadar iyi ödüller alabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken çok önemli bir hususu hatırlatmakta fayda var. Bazı karakterler, bazı geziler için avantajlı olabilir. Örneğin keşfi daha kısa sürede bitirebilir. Karakter seçim ekranında bu detayı mutlaka görürsünüz. Dikkat edip seçiminizi o şekilde yapmanızı tavsiye ederiz. Keşif gezileri çevrim içi olmasanız da ilerlemeye devam eder. Şimdilik aynı anda yalnızca iki karakter gönderebilirsiniz. Belki ileriki güncellemelerde bu değişebilir.

Genshin Impact’in keşif gezilerine özellikle maden toplamak için karakter göndermenizi tavsiye ederiz, çünkü madenler oyun içinde çok sık karşınıza çıkmayacak. Özellikle aramadığınız sürece çok fazla toplayamayacaksınız. Bunun yanında Toprak karakterleri madenleri çok hızlı toplayabiliyor, takımınızda bir toprak karakteri yoksa, sürekli değişiklik yapıp zaman kaybetmek istemeyebilirsiniz. Bu açıdan keşif gezilerine madenler için gitmek en mantıklısı.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft: Slime Chunk Nasıl Bulunur?

RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Panter Evcilleştirme, Hızlıca Binek Elde Etme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Genshin Impact Para Birimleri