AksiyonRol Oyunu

Wild Hearts Arkadaşlarınızla çevrimiçi çok oyunculu nasıl oynanır?

Wild Hearts’ı arkadaşlarınızla veya yabancılarla çevrimiçi çok oyunculu oynamak için Kamp Ateşi’nden, Avcı Kapıları’ndan geçebilir veya menü aracılığıyla oyunlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Temelde bunu yapmanın birkaç yolu var ve bunların hiçbiri son derece sezgisel olmasa da, bazı zorlu savaşlar için veya tek başınıza oynamaya uygun olmayan silahlar kullanıyorsanız kesinlikle buna değebilir. Arkadaşlarınızla veya benzer şekilde yabancılarla bir oyuna katılmak veya ev sahipliği yapmak istiyorsanız, burada size Wild Hearts çevrimiçi çok oyunculu süreci boyunca rehberlik edeceğiz.

Wild Hearts çok oyunculu mod açıklandı

Wild Hearts’ı çevrimiçi çok oyunculu oynamak ve arkadaşlarınızla ve yabancılarla işbirliği yapmak için birkaç seçeneğiniz var:

Kamp ateşi

Dragon Karakuri menüsü aracılığıyla bir Kamp Ateşi oluşturun ve çevrimiçi oyun için bir seçeneğin olacağı yerde dinlenin. Daha sonra aradığınız oyunun parametrelerini – hangi canavarlarla savaşmak istediğinizi, onlarla nasıl savaşmak istediğinizi, dili vb. – girebilir ve katılabileceğiniz uyumlu lobileri arayabilirsiniz.

Avcı Kapıları

Haritanın etrafında düzenli olarak küçük mavi ahşap kemerler olan Avcı Kapıları yer alır. İçinde mavi, dönen bir portal varsa, yaptığınız şeye benzer bir görev veya amaç gerçekleştiren oyunculara katılma seçeneğiyle onunla etkileşim kurabilirsiniz. Bu, size bir yabancının maçına girme ve onlara yardım etme şansı veren, biraz rastgele olsa da kusursuz bir süreçtir.

Yardım İste

Haritadayken, bir görev veya hedef canavar seçebilirsiniz ve daha sonra Kemono’ya yaklaştığınızda da ortaya çıkan (yukarıda gösterildiği gibi) “Yardım İste” seçeneği olacaktır. Bu, oyununuzu etkili bir şekilde insanların isterlerse gelip katılabileceği açık bir lobiye dönüştürür, ancak hiçbir garanti yoktur – her şeyi kimse gelmeden yapabilirsiniz.

Wild Hearts Arkadaşlarla Oynama

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?