RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi: Survivor’da Nasıl Can Basılır?

Star Wars Jedi: Survivor’da, selefi Fallen Order’ın ardından, Jedi Order’ı geri getirmenin arkasındaki güç olmakla ve İmparatorluğu bir kez daha püskürtmekle görevlendiriliyorsunuz. Ancak bunu yapmak için, sizi yolunuzda durdurmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak olan hem küçük hem de büyük çok sayıda düşmanla karşılaşacaksınız.

Doğal olarak, o sağlık çubuğunu sürekli üst seviyede tutmak zorundasınız. Fallen Order’da olduğu gibi, birkaç farklı şekilde iyileşebileceksiniz ve bu Star Wars Jedi: Survivor rehberimizde size tam olarak nasıl yapılacağını öğreteceğiz.

Star Wars Jedi: Survivor’da Nasıl İyileşilir?

Bir süre süren savaşlarda oldukça çetin rakiplerle karşılaşıyorsanız, Cal’ı hayatta tutmak için bir veya iki kez iyileşmeniz gerekecek. Şans eseri, bu, Fallen Order’a benzer şekilde anında yapılabilir.

Güvenilir droidiniz ana şifa mekaniğinin anahtarı olduğundan, yine, bu konuda size yardımcı olması için BD-1’i kullanacaksınız. Bunun nedeni, kullanıldıklarında Cal’ın sağlığını bir dereceye kadar iyileştiren uyarıcı kutulara sahip olmasıdır.

star wars evreninden cal cestis ışın kılıcıyla görünüyor

Bu iyileştirmelerden birini gerçekleştirmek için, konsoldaysanız D-pad’de Yukarı düğmesine veya PC’deyseniz klavyenizdeki belirlenmiş seçime basmanız yeterlidir.

Burada dikkat edilmesi gereken bir şey, sınırlı uyaranlara sahip olacağınızdır, bu yüzden hepsini tek seferde boşa harcamayın. Bir meditasyon noktası bulup oturduğunuz zaman bunlar yenilenir, ancak bunlardan birine ulaşmanız biraz zaman alabilir.

Meditasyon noktalarından bahsetmişken, Jedi: Survivor’da iyileşmenin diğer yolu budur. Bu alanlardan birine oturduğunuzda, size ‘Dinlenme’ seçeneği sunulur. Daha önce belirtildiği gibi, bu çok önemli uyarıları tazeleyecek, ancak aynı zamanda o bölgedeki tüm düşmanları yeniden canlandırma pahasına Cal’ı tam sağlığına kavuşturacaktır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?