Nişancı OyunuOverwatch

Overwatch 2’ye Yeni Destek Karakterleri Geliyor

Overwatch 2’nin 3. sezonu One-Punch Man iş birliği etkinliği ve PachiMarchi etkinliği ile devam ediyor ve Nisan’ın ilk haftasına kadar devam edecek. Yeni bir Direktörün yazısına göre, oyun yönetmeni Aaron Keller, bir sonraki kahramanın bir Destek karakteri olacağını doğruladı.

Ancak bu kadarıyla sınırlı değil. Keller, Destek rolünün şu anda “daha iyi bir konumda” olduğunu belirterek, yeni karakterlerin 4. ve 6. sezonlarda destek rolüne katılacağını söyledi. En son Destek kahramanının yakında açıklanmasını bekleyin, şimdiki çıkış takvimine göre 5. sezon bir yeni haritanın lansmanına sahne olabilir.

İş birlikleri için gelecekte nelerin olacağına gelince, Keller One-Punch Man iş birliği öncesinde ekibin “biraz endişeli” olduğunu kabul etti. “Tam şeffaflıkla, Overwatch gibi bir evrene, bu kadar harika bile olsa, başka bir evreni karıştırmak konusunda biraz endişeliydik. İş birliği etkinliğini ilk duyurduğumuzda, bu tarz etkinlikleri nasıl ele almak istediğimiz hakkındaki değerlerimiz hakkında konuştuk ve oyuncuların bizimle aynı fikirde olduğu görüldü.”

Ancak, etkinliğin popüler olduğu görüldü ve bu daha fazla iş birliği için ekibe güven verdi. Ekibin, bu yılın bir noktasında “başka büyük bir iş birliğini” gösterim yapmayı umduğu bildiriliyor. Yakın aylarda daha fazla ayrıntı için takipte kalın.

Overwatch 2, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için mevcuttur. Çıkışından bu yana birçok değişiklik yapılan temel oyuna dair incelememizi de kontrol edebilirsiniz.

İlgili
Nişancı Oyunu

Gray Zone Warfare Büyük Bir Oyuncu Kitlesiyle Erken Erişime Girdi

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Hunter Nasıl Öldürürsün?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir