KorkuRehber

Resident Evil 4 Remake: Dövüş Bıçağı (The Fighting Knife) Nasıl Alınır?

Resident Evil 4 Remake’te hayatta kalmak için iyi bir bıçak şarttır, işte Dövüş Bıçağı’nı (The Fighting Knife) nasıl alacağınız konusunda detaylı bilgi.

Resident Evil 4 Remake boyunca, Leon’a kullanması için geniş bir silah cephaneliği verilir. Her birinin savaşta kendi kullanımı vardır ve onlar için doğru cephaneyi bulduğunuz sürece oyun tarzınıza uyan silahları seçmenize olanak tanır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok silah olsa da, Leon’un en kullanışlı aleti tartışmasız savaş bıçağı olacaktır. Bu silah göğüs göğüse çarpışmada kullanılabilir ve aynı zamanda bir kıskaçtan anında kurtulmanın bir yolu olabilir. Bıçağınız tüccar tarafından tamir edilebilir ve yükseltilebilir ve bu oyunda canavarlarla yakın ve kişisel olmaktan hoşlanmasanız da, bıçak en iyi stratejilerinizden biri olabilir.

The Fighting Knife Nasıl Alınır?

Dövüş Bıçağı, Krauser’in kişisel bıçağıdır ve oyun boyunca farklı noktalarda Leon’un yüzüne tutulur. Bu silah, 14. Bölüm’ün sonunda Krauser’in boss dövüşünü yendikten sonra elde edilebilir ve mevcut bıçağınızın her yönden daha güçlü bir versiyonudur.

Krauser, oyunun başlarında yoğun bir bıçaklı kavgada dövüşürken, Ashley’nin kaçırılmasının arkasında kendisinin olduğu ortaya çıkınca Leon ile dövüşmek için geri döner. Bu boss dövüşleri, Leon ve Krauser arasında bir çatışmayla başlayacak ve ardından Krauser, harabelerden kaçmaya çalışırken Leon’u avlayacak. Dövüşün son aşamasında Krauser mutasyona uğramaya başlar ve çok hareketli olduğu ve sert vurduğu küçük bir alanda onunla savaşırken sıkışıp kalırsınız. Aşağıda ona ateş etmek için merdiveni üst alana tırmanmaya devam edin ve zıpladığında aşağı atlayarak menzilinin dışında kalmaya çalışın. Krauser’in büyük bir sağlık havuzu var ve bu mücadele biraz kaynak gerektirebilir. Daha güçlü saldırılarından kaçınmak çok önemlidir, çünkü bir yıpratma ve karşılıklı darbe savaşında sizi hızla geride bırakacaktır.

Dövüş Bıçağı Nasıl Kullanılır?

Dövüş Bıçağı tıpkı savaş bıçağınız gibi yükseltilebilir ve onarılabilir. Temel istatistiklerde Dövüş Bıçağı, savaş bıçağınızdan çok daha üstündür ve oyunun son iki bölümünde savaş bıçağınızı değiştirmelidir. Dövüş bıçağınız bir grup yükseltilirse, Dövüş Bıçağınızı daha da yükseltmek için satılabilir. Yeterince yüksek dayanıklılığa sahip olan Dövüş Bıçağı, nadiren bir yedek bıçağa ihtiyaç duymanızı sağlayabilir.

Dövüş Bıçağı’nın üstün hasarı ve dayanıklılığı sayesinde, onu düşmanlara karşı çok daha fazla kıskaç kırmak için veya düşmanlarla neredeyse eskisi kadar uzun süre savaşmak zorunda kalmadan çok daha güçlü bir yakın dövüş silahı olarak kullanabilirsiniz. Bu üstün yakın dövüş silahını daha zayıf düşmanlara karşı kullanmak, çok da uzakta olmayan son patron için daha fazla cephane stoklamanıza da izin verebilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

HaberKorku

Resident Evil'de İki Yeni Remake Üzerinde Çalışılıyor

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

HaberKorku

Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs'ta, Programda Neler Var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil 4 Remake: Punisher (Silah) Nasıl Alınır?