Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons Of The Forest’ta Energy Mix Nasıl Hazırlanır?

Sons Of The Forest’ta Enerji Karışımı yapmayı öğrenerek gündüz (ve gece) hayatta kalın.

Sons of The Forest, bu baharda mağazalara çıkacak en yeni hayatta kalma korku oyunu. Sonsuz bir okyanusun ortasındaki bir adada mahsur kalmış, bir kaçış bulana kadar hayatta kalmayı öğrenmelisiniz. Oyun, yamyamlar, mutantlar ve adaya musallat olan karanlık bir sırrın eklenmesiyle geliştirici Endnight’ın ana oynanışına dayanıyor. Zanaat, keşfe çıktığınızda kullanışlı olabilecek hayati bir araçtır. Sons Of The Forest’ta Enerji Karışımını nasıl yapabileceğinize bakalım.

Sons of The Forest’ta Energy Mix ve Energy Mix+ Nasıl Hazırlanır?

Sons of The Forest’ta enerji, su veya yiyecek kadar önemli bir kaynaktır. Yiyecek avlarken, parça toplarken ve özellikle dövüşürken (veya koşarken) enerji harcarsınız. Bitkileri kullanarak, size birçok farklı şekilde yardımcı olacak bazı hayati porsiyonlar veya karışımlar oluşturabilirsiniz.

İşte bir Enerji Karışımı yapmak için ihtiyacınız olan şey.

  • 1 Arrowleaf
  • 1 Chicory

Arrowleaf, adanın çevresinde bulunabilen sarı çiçekli bir bitkidir. Chicory belirli bölgelerde yetişen beyaz çiçekli bir bitkidir.  Ayrıca karışımın daha iyi bir versiyonu olan Energy Mix+’ı da oluşturabilirsiniz. İşte ihtiyacınız olan her şey.

  • 1 Chicory
  • 1 Fireweed
  • 1 Devil’s Club

Fireweed, pembe çiçekli uzun bir gövdedir ve Devil’s Club, kırmızı meyvelerden oluşan bir çalıdır. Adayı keşfederken bunları bulabilirsiniz. İki karışımdan birini yapmak için malzemeleri envanterinize ekleyin ve birleştirmek için dişliye tıklayın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest: Yorgunluk ve Uyku