KorkuRehber

Resident Evil 4 Remake: Punisher (Silah) Nasıl Alınır?

Delici Punisher tabancasını mı almaya çalışıyorsun? Okumaya devam edin ve Resident Evil 4 Remake’te nereden alacağınızı öğrenin.

Leon Kennedy, Resident Evil 4 Remake’te ele geçirebileceği her avantaja ihtiyaç duyuyor. Düşen her madeni para, değerli mücevher, cephane kutusu ve cephaneliğindeki yükseltme, oyuncuların daha ölümcül düşmanlara ve daha büyük tehditlere ayak uydurmak için göz kulak olması gereken şeylerdir.

Punisher tabancası, Leon’un varsayılan silahı için iyi bir alternatiftir, ancak oyuncuların nakit ödeyebileceği veya sahada bir durumda karşılaşabileceği bir şey değildir. Punisher’ı ele geçirmek için oyuncuların sevilen ve gizemli Tüccar için biraz çaba sarf etmesi gerekecek.

A Hard Day’s Work

Punisher tabancası Tüccarın envanterinde ‘Ticaret’ kategorisi altında bulunur. Bu kategorideki Silahlar ve Öğeler doğrudan satın alınamaz, bunun yerine yalnızca patron avından Mavi Madalyon atışına kadar değişen Tüccarın İsteklerini tamamlayarak kazanılabilen bir para birimi olan Spinels ile takas edilmelidir. Oyunun ilk aşamalarında, İstekler ilk kez kullanıma sunulduğunda, çoğu, oyuncuların kavramı anlamalarına ve çabalarının karşılığını almalarına izin vermek için nispeten kolaydır. Punisher tabancasının kendisi yalnızca 5 Spinels’e mal olur ve oyuncular Merchant ile ilk kez karşılaşmadan hemen önce birkaç İstek kolaylıkla tamamlanabilir.

İsteklerden biri olan Pest Control, Merchant’ın ilk konumunun hemen yanındaki küçük fabrikada bulunuyor ve oyunculara üç fareyi öldürme görevi veriyor. 5 Spinels değerinde İstek tamamlandığında, oyuncuların Tüccar ile etkileşime geçmesi yeterlidir ve Spinels otomatik olarak oyuncuya ödüllendirilecek ve envanterine eklenecektir. Şimdi oyuncuların tek yapması gereken Tüccar dükkânının ‘Ticaret’ bölümüne geçmek ve Punisher tabancasını seçmek. İşlem tamamlandığında, oyuncular artık istedikleri gibi yapabilecekleri Punisher tabancasına sahip olacaklar. Hemen yüksek bir meblağ karşılığında Tüccar’a geri satılabilir veya yükseltilebilir ve Leon’un Ashley’i kurtarma görevine yardımcı olmak için oyunun geri kalanıyla birlikte kullanılabilir.

The Punisher

Punisher tabancası, oyuncuyu kampanyanın son aşamalarına taşıyabilen bir oyun değiştirici olduğunu kanıtlayabilir. Delici mühimmatla donatılan Punisher, tek bir atışta birden fazla gruplanmış düşmana vurabilir ve elde tutulan kalkanları delmeden tabancalardan daha etkili bir şekilde delebilir. Punisher ayrıca, Tüccarı’nın dükkânının Ticaret bölümünde bulunabilen ve Spinels kullanılarak satın alınabilen bir Lazer Görüşü ile donatılabilen seçkin birkaç silahtan biridir.

Laser Sight, daha fazla doğruluk sağlar ve orijinal Resident Evil 4’ün lazer nişan alma sistemini taklit ederek Punisher’ı daha eski oyuncular için daha da güzel bir nostalji haline getirir. Oyuncular, potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için Punisher’ın yükseltmelerine yatırım yapmaya istekliyse, hızla değiştirilmesi gerekmeyen nadir bir erken oyun silahı haline gelir ve oyuncunun defalarca güvenilir ve hayat kurtarıcı bulacağı bir silah haline gelir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

HaberKorku

Resident Evil'de İki Yeni Remake Üzerinde Çalışılıyor

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

HaberKorku

Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs'ta, Programda Neler Var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil 4 Remake The Stone Dias Bulmacası Nasıl Çözülür?