Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest: Ateş Çeşitleri

Sons of the Forest’taki ateşler, yalnızca ısınmanıza ve yemek pişirmenize izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda bazı düşmanları caydırmaya da yardımcı olacaktır. Sons of the Forest rehberinin bu sayfasında şenlik ateşi türlerini açıklıyoruz ve aralarındaki farklara dikkat çekiyoruz.

Sons of the Forest rehberinin bu sayfası yangınları ve türlerini açıklamaktadır. Onları nasıl yapacaklarını, ne için olduklarını ve birbirlerinden nasıl farklı olduklarını görebileceksiniz. B tuşu ile açtığınız kitap içerisinde oyundaki ateşler için çizimler bulunuyor.

Sons of the Forest’da 4 çeşit ateş vardır

Temel Ateş (Basic Fire)- Yakmak için sadece 2 çubuğa ihtiyacınız var. Uzun süre yanmaz ama sıcaklık verir ve üzerinde yemek pişirebilirsiniz. Unutmayın ki ateş sönerse ikinci kez yakılamaz.

Güçlendirilmiş Ateş (Reinforced Fire)- Temel Ateşin etrafına 7 taş yerleştirilerek inşa edilebilir. Ateş daha uzun süre yanar ve söndükten sonra yeniden yakılabilir.

Daimi Ateş (Standing Fire)- Yakmak için yere bir çubuk koyun, bir bezle örtün ve ardından başka bir çubuk kullanın. Duran Ateş iyi bir ışık kaynağıdır ve ateşten korkan düşmanları korkutup kaçırmanıza yardımcı olur. Ancak üzerinde yemek pişiremezsiniz.

Kafatası Lambası (Skull Lamp)- Yere bir çubuk koyup üzerine bir kafatası yerleştirdikten ve bir bez bağladıktan sonra bir Kafatası Lambası alacaksınız. Basit yapısı sayesinde taban çevresinde ve mağaralarda ışık kaynağı olarak harika iş görür. Böyle bir lamba kendi kendine sönmez, yani tekrar yakmaya gerek yoktur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest Su Nasıl İçilir?