HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest’un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

Sons of The Forest için oyuna çeşitli yeni özellikler ekleyen ve birkaç düzeltme uygulayan yeni bir güncelleme yayınlandı. Sons of The Forest şu anda Erken Erişim aşamasında ve oyuncular ileriye dönük çeşitli güncellemeler bekleyebilirler.

Sons of The Forest için beşinci yama, parçalarla yapılan iki kütük kızağı, gelişmiş pişirme yöntemleri, ağaçların yeniden büyümesi için bir seçenek ve gitar çalma gibi yeni özellikler getiriyor. Yama notları, bu yeni eklemeler için ayrıntıların yanı sıra oyun için uygulanan iyileştirmeler ve hata düzeltmelerinin bir listesini sağlar. Hatalar ve geri bildirimler hakkında daha fazla rapor, oyun için Topluluk Merkezinde paylaşıldı.

Parçalarla yapılan kütük kızakların yanı sıra, Sons of The Forest’a yeniden ağaç büyütme seçeneği eklendi. Seçenek varsayılan olarak etkin olacaktır ve siz uyurken ağaçların rastgele yeniden büyümesi için %10 şans sağlar. Artık iki yeni bulunan görüntü klibi, karaya oturmuş bir yelkenli konumu ve haritaya eklenen 79 yeni gölet ve 34 yeni göl ile birlikte kütük yapılara tenteler eklenebilir.

Yeni özelliklerin yanı sıra, oyunun mevcut öğeleri daha sürükleyici bir deneyim için ince ayar yapıldı. Köylerdeki yamyamlar artık diğer yamyamlarla güç testi yapacak. Korkuları artık grup büyüklüğünden etkilenecek. Yalnız bir yamyam, büyük bir gruba kıyasla daha fazla korkuya sahip olacaktır. Ek olarak, görüşü engellememek için av tüfeği rayı artık tabancanın üst kısmı yerine yan tarafındadır.

Diğer bazı ayrıntılar arasında sadece kuma yumurtlayan kaplumbağalar, ölü balıkları çalmaya çalışan kartallar ve artık suda yüzecek olan ölü küçük kuşlar sayılabilir. GPS haritası da en son göller ve nehirlerle güncellendi. Büyük çok oyunculu kayıtlara yükleme desteği, rıhtımlarda iyileştirilmiş çekme mesafesi ve daha iyi sığınak gıda aydınlatması ile birlikte iyileştirildi.

Sons Of The Forest Yama 5’teki Genel Düzeltmeler

Yeni özelliklerin eklenmesi ve çok çeşitli iyileştirmelerle, beşinci yamada da çeşitli düzeltmeler yapıldı. Bu sertifikalardan bazıları, oyuncuların artık lav içemeyecekleri ve altındaki görsellerin düzeltilmesini içeriyor. Belirli alanlarda kullanılan kar ve ıslaklık engelleme özelliğinin yanı sıra, çok oyunculu modda kopyalanmayan et ve sert yüzeyler için mermi etkisi FX sorunu iyileştirildi.

Ayrıca, yamyamların engelleme sırasında parçalama hasarı alması, yamyamların çarpışma nedeniyle bloke olması, mağara köpekbalıklarının sürüngenler tarafından öldürülmesi, ölü sincapları yemenin karakterin dolgunluk statüsünü etkilememesi ve ayakta çarpışmanın olduğu çamurlar gibi hatalar giderildi. Kelvin artık bozuk radyoları almayacak ve ilgili birkaç tutarsızlık çözüldü.

Diğer düzeltmeler, çok oyunculu moddaki diğer oyuncular için geliştirilmiş sesi içerir. Gelişmiş iblis patron sesiyle birlikte Timmy için Altın Oda ara sahnesine biraz seslendirme eklendi. Ragdoll çarpma sesleri de eklendi.

Sons of The Forest PC’de mevcuttur ve şu anda Erken Erişim aşamasındadır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep: Bir Yapıyı Sökme ve Demonte Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak