Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest: Yoldaşlar Kimdir Ne İşe Yarar?

Sons of the Forest rehberinin bu sayfasında oyundaki yoldaşların bir listesini bulacaksınız. Ayrıca rollerinin ne olduğunu da öğreneceksiniz. Sons of the Forest’ı tek başınıza oynarken, yoldaşlar edinebileceksiniz. Rehberin bu sayfasında, yoldaşların bir listesini bulacaksınız. Ayrıca size nasıl yardımcı olabileceklerini de öğreneceksiniz.

Sons of the Forest Yoldaşlar

Sons of the Forest, yapay zeka tarafından kontrol edilen yoldaşlara sahip olma seçeneğine sahiptir. İki kişi arasından seçim yapabilirsiniz:

Kelvin – bir helikopter kazasından da kurtulan bir asker. Bu nedenle, maceramızın en başından beri pratik olarak bizimle olmuştur. Kaza sonucu ağır yaralandı. Konuşma yeteneğini kaybetti.

Virginia – adada yaşayan bir mutant. Üç bacağı ve kolları var. Dünyayı keşfederken onunla karşılaşacaksınız.

İşe alındıktan sonra, oyun boyunca size eşlik edecekler. Aslında onlardan ayrılmak için tek bir seçenek var – cinayet. Ancak, bunun nihai olduğunu ve geri alınamayacağını unutmamalısınız. Bu yüzden kendinize bunu gerçekten yapmak isteyip istemediğinizi sorun.

Sons of the Forest Yoldaşlar Ne İşe Yarar?

AI kontrollü yoldaşların tek bir işlevi vardır – yalnız oynayanlara yardımcı olmak. Emirlerinizi yerine getiriyorlar. Kaynakları toplayabilir ve belirlenen yere getirebilir, nesneler inşa edebilir ve savaşta size yardımcı olabilirler.

Özel bir panel kullanarak komutlar veriyorsunuz. Sons of the Forest’ta yoldaşların tam olarak ne yapmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Örneğin bölgeden taş toplamalarını ve belirtilen yere getirmelerini söyleyebilirsiniz. Bu, kaynakları kendiniz toplarken zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ancak, arkadaşlarınızın ihtiyaçları hakkında endişelenmenize gerek yok. Kendileriyle ilgilenmelerini sağlayan temel bir zekaya sahiptirler. Yani kendilerini yorgun hissederlerse uyumaya giderler.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest: Uyku ve Zamanı Değiştirme