Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest: Yoldaşlar Kimdir Ne İşe Yarar?

Sons of the Forest rehberinin bu sayfasında oyundaki yoldaşların bir listesini bulacaksınız. Ayrıca rollerinin ne olduğunu da öğreneceksiniz. Sons of the Forest’ı tek başınıza oynarken, yoldaşlar edinebileceksiniz. Rehberin bu sayfasında, yoldaşların bir listesini bulacaksınız. Ayrıca size nasıl yardımcı olabileceklerini de öğreneceksiniz.

Sons of the Forest Yoldaşlar

Sons of the Forest, yapay zeka tarafından kontrol edilen yoldaşlara sahip olma seçeneğine sahiptir. İki kişi arasından seçim yapabilirsiniz:

Kelvin – bir helikopter kazasından da kurtulan bir asker. Bu nedenle, maceramızın en başından beri pratik olarak bizimle olmuştur. Kaza sonucu ağır yaralandı. Konuşma yeteneğini kaybetti.

Virginia – adada yaşayan bir mutant. Üç bacağı ve kolları var. Dünyayı keşfederken onunla karşılaşacaksınız.

İşe alındıktan sonra, oyun boyunca size eşlik edecekler. Aslında onlardan ayrılmak için tek bir seçenek var – cinayet. Ancak, bunun nihai olduğunu ve geri alınamayacağını unutmamalısınız. Bu yüzden kendinize bunu gerçekten yapmak isteyip istemediğinizi sorun.

Sons of the Forest Yoldaşlar Ne İşe Yarar?

AI kontrollü yoldaşların tek bir işlevi vardır – yalnız oynayanlara yardımcı olmak. Emirlerinizi yerine getiriyorlar. Kaynakları toplayabilir ve belirlenen yere getirebilir, nesneler inşa edebilir ve savaşta size yardımcı olabilirler.

Özel bir panel kullanarak komutlar veriyorsunuz. Sons of the Forest’ta yoldaşların tam olarak ne yapmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Örneğin bölgeden taş toplamalarını ve belirtilen yere getirmelerini söyleyebilirsiniz. Bu, kaynakları kendiniz toplarken zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ancak, arkadaşlarınızın ihtiyaçları hakkında endişelenmenize gerek yok. Kendileriyle ilgilenmelerini sağlayan temel bir zekaya sahiptirler. Yani kendilerini yorgun hissederlerse uyumaya giderler.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep: Bir Yapıyı Sökme ve Demonte Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest: Uyku ve Zamanı Değiştirme