Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest Zipline (Çelik Halat) Nasıl Kullanılır?

Sons of the Forest’ta adanın içinden geçmek oyunun en sıkıcı kısmı olabilir. Devasa dağın üzerinden sürekli olarak bir üstten diğerine hareket etmek, en iyi zamanlarda bir angarya olabilir. Bu nedenle, dönüş yolculuklarını çok daha kolaylaştıracakları için aletlerinizi kullanmak isteyeceksiniz! Sons of the Forest’ta Çelik Halatlardan (Zipline) yararlanmak nispeten yoğun kaynak gerektirir, ancak oyunun ortasında kaynaklarınızı daha iyi kullanamazsınız! Gelin ormanı en iyi şekilde geçebilmeniz için çelik halatları nasıl kullanacağınızı görelim.

Sons of the Forest’ta Zipline Nasıl Kullanılır?

Sons of the Forest’ta Zipline kullanmak için bir Rope Gun’a, halatlara ve kıskaçlara ihtiyacınız var. Rope Gun, çelik halatları cephane olarak kullanan fırlatıcıdır ve batıdaki göl ile en uzun nehir arasındaki bir mağarada bulunabilir. İpler, kamp alanlarına, yamyam kamplarına ve ada genelinde rastgele düşüşlere yapılan baskınlar için ödüllerdir. Kıskaç kancası, bir 3B yazıcıdan işlenebilir bir öğedir ve rastgele de bulunabilir.

Halat Tabancasının oldukça erken yerleştirilmesi amaçlanıyor. Mağara GPS’te işaretlenmiştir ve hemen kuzeyindeki daha büyük nehrin bir kolu olan küçük bir su akıntısının yanında yer almaktadır. Mağaralara gidin ve mutantları takip etmek için işaret fişekleri kullanın. Neyse ki, büyük mutantı havaya uçurmak için mağaradan geçmeniz yeterli ve sonunda halat tabancasını bulacaksınız. Burada iyi bir ganimet var ve keşfetmeye değer!

Halat ve kıskaç kancaları, çelik halatlar işlevsel hale getirmek için kullanılır. Neyse ki ipi bulmak çok kolay. Terk edilmiş kamplarda sık görülen bir eşyadır ve birçok mağarada bulunabilir. Kancaları bulmak o kadar basit değil, bu yüzden onlar için bir 3D yazıcı bulmak isteyeceksiniz. Nadir oranda rastgele düşebilir, bu yüzden onları gruplayabilirsiniz. 3D baskı, yine de çok daha garanti bir iş.

Halatı işledikten sonra, halat tabancasını donatabilir ve bir kıskaç noktasına ateş edebilir, ardından ikinci noktayı ayarlamak için tekrar ateş edebilirsiniz. Sağ tıklayarak ateşlenen herhangi bir ipi tekrar kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest: Yoldaşlar Kimdir Ne İşe Yarar?