Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

NCSoft, görünüşe göre birden pek çok duyuru ile karşımıza çıkıyor. Throne ve Liberty MMO’nun duyurulmasının ardından NCSoft, Project G RTS ile farklı bir türe yöneldi. Bu strateji oyunu, karıştırılabilecek hemen hemen her şeyi karıştıracak – temalar, sanat stilleri ve hatta türler.

Yeni duyurulan oyunlarla birlikte paketten çıkarılacak çok şey var, bu yüzden geliştiriciler tarafından sağlanan bilgilere bir göz atalım. İlk olarak, Proje G MMO öğelerini karıştıracağından, bu saf bir RTS değildir, bunun harika veya destansı bir başarısızlık olduğu ortaya çıkabilir, bunu yalnızca zaman gösterecek.

Oyunla ilgili daha az heyecan verici bir gerçek de, PC’ye ve mobil cihazlara geliyor olmasıdır; ikincisi, mobil oyunlar genellikle video oyunları gibi davranan sadece para kazanma makineleri olduğundan, önemli bir çekişme noktasıdır. Ayrıca yaşanabilecek performans sorunlarını da unutmamak gerekiyor. Muhtemel performans sorunlarından ötürü sadece oyuna girip para yatırması beklenen oyuncular hedefleniyor

Tema bölümünde karıştırmaya gelince, oyun, savaş alanında dolaşan ejderhalar ve aynı zamanda doğrudan bir bilim kurgu şovundan kopmuş gibi görünen binalar ve silahlarla garip bir fütürist fantezi havasına sahip. Ek olarak, sanat stilleri genellikle muhteşem görsellere sahip bir fantezi ortamına uyan bir stil ile bir kimlik krizinin habercisi olabilecek bilim kurgu unsurlarını tamamlamak için şık bir fütüristik stil arasında gidip geliyor.

Şu anda Project G için bir çıkış tarihi yok.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hogwarts Legacy: Henrietta’nın Hazine Haritası Nasıl Bulunur?