Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest VIP Keycard Nerede Bulunur?

Puffton Corp, Sons of the Forest’daki ücra adada varlığını kesinlikle kanıtladı. Pahalı operasyon üslerini çalıştırmak için birden fazla tesis ve sığınak inşa ettiler. Tabii ada halkı bundan hiç hoşlanmadı ve işgalcileri vicdan azabı çekmeden katletti. Biz hayatta kalanlar adada yol alırken, bir VIP anahtar kartı içeren bir sığınakla bu bölgelere rastlayacağız. Bu kart, inanılmaz derecede önemli bir geçide erişmek için kullanılıyor, bu yüzden bunu almanızı öneririz. Bir süredir oynuyorsanız, genel konumuna yakın olma ihtimaliniz yüksektir.

Sons of the Forest’da VIP Anahtar Kartı Nerede Bulunur?

Spoiler Uyarısı: VIP anahtar kartını elde etmek için anlatacağımız bazı kısımlar oyunun hikayesine dayanmaktadır. Eğer bunları görmek istemiyorsanız burada sayfayı kapatın.

Hayatta kalanlar, adanın kuzeybatısındaki Yemek Sığınağı’nı keşfederek VIP anahtar kartını bulabilirler. Sığınakta su basmış bir bölümden geçtikten sonra yemekhaneye yaklaşmadan önce bir odada olacak. Bakım anahtar kartına burada ihtiyaç duyulacaktır, çünkü söz konusu anahtar kartı almak istiyorsanız, sığınağın büyük bir çoğunluğu ek erişim gerektirir. Aşağıdaki resimde Yeme İçme Sığınağı’nın yerini işaretledik.

Temel olarak, sabit flora, mutant bebekler ve cesetlerin yanından geçerek ve su basmış alana girerek sığınağın derinliklerine dalın. Yakında yemek salonuna açılan bir koridora yaklaşacaksınız. Bu koridorda soldaki ilk kapıya girin. Sizi bir güvenlik gözetleme ofisine götüren artan merdivenlerle bu odadan bir kez daha sola döneceksiniz. Anahtar kart, dört bilgisayar duvara dayalı olarak masanın üzerinde duruyor. VIP’nin kim olduğunu hemen keşfetmek için bunu alın: üç ayaklı yol arkadaşınız Virginia.

Oradan koridora dönün. Bölümün sonunda VIP anahtar kartı gerektiren kilitli bir kapı olacaktır. Açıkça görülüyor ki, Edward ve Barbara Puffton ile oyun ortasında patron dövüşünüzle karşılaşacağınız yemek salonuna erişimin kilidini açmak için kullanın. Bu acımasız karşılaşma için av tüfeğinizi ve zırhınızı hazırlamak isteyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep: Bir Yapıyı Sökme ve Demonte Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of Forest: Sled (Kızak) Nasıl Yapılır?